پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

استاندار مازندران در آمل مطرح کرد:
واردات ۱۰۰ تن مرغ و ۵۰۰ تن میوه به مازندران برای شب عید
استاندار مازندران در نشست تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در مصلای شهرستان آمل گفت: اقتصاد دغدغه ده ساله رهبری بوده است که متاسفانه آنطور که باید نتوانستیم اجرایی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احمد حسین زادگان در همایش استانی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در مصلی شهرستان آمل با اشاره به تبیین بیانیه گام دوم رهبری اظهار کرد:همانطور که رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود فرمودند، بنا نخواهیم داشت که اولویت های جامعه را در قالب همایش ها دنبال کنیم و درگیر تشریفات شویم که هیچ فایده ای ندارد.

وی با بیان اینکه شاهد بیشترین وفاق و همگرایی در استان هستیم، خاطرنشان کرد: جلسات متعددی با مدیران استانداری و مدیران دستگاههای اجرایی با مجمع نمایندگان در خصوص منطقه آزاد و پسماند برگزار شده است.
استاندار مازندران با بیان سرفصل های بیانیه گام دوم رهبری تصریح کرد: توجه به علم و پژوهش که در این بیانیه ذکر شده است را می توان از دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی دانست و همینطور پیشرفتی که در زمینه تولید نانو، تولید نشر، تکنولوژی جدید چون هوافضا، داشتیم.

وی ادامه داد: اقتصاد دغدغه ۱۰ ساله رهبری بوده است که متاسفانه آنطور که باید نتوانستیم اجرایی کنیم; مفاسد اقتصادی مانند خوره در دستگاه های اجرایی و بخش های مختلف جامعه وجود دارد که کشور را درگیر کرده و امید را از جامعه گرفته است.

استاندار مازندران تصریح کرد: بهره وری در حوزه اداری کشور از هشت ساعت کار، زیر یک ساعت است، که اگر چند دقیقه از جا بلند شویم و حرکات کششی انجام دهیم، نه تنها به فرآیند توسعه خللی ایجاد نمی کند، بلکه تحول و روحیه افراد را بالا خواهد برد.

وی با بیان اینکه با نظارت مستمر، قیمت ها را ثابت نگه خواهیم داشت، خاطرنشان کرد:۱۰۰ تن مرغ با قیمت ۱۱ هزار و پانصد و همچنین ۵۰۰ تن میوه شب عید، ۱۱ هزار و ۷۰ تن شکر وارد بازار کردیم تا قیمت ها ثابت بماند.

خبر: سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.