پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

طلسم بیست ساله توسط شگفتی سازها شکسته شد؛
صعود تیم والیبال نشسته کافه رستوران کاوه آمل به لیگ برتر+ عکس
مهیار خراسانی گفت: تیم والیبال نشسته کافه رستوران کاوه آمل با غلبه 3 بر صفر مقابل هیات البرز با 6 برد در مرحله نهایی لیگ دسته یک باشگاه های کشور در مشهد به لیگ برتر صعود کرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهیار خراسانی،اسپانسر تیم والیبال نشسته کافه رستوران کاوه آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه،ضمن تبریک صعود تیم والیبال نشسته آمل به لیگ برتر،گفت: تیم والیبال نشسته کافه رستوران کاوه آمل با غلبه ۳ بر صفر مقابل هیات البرز با ۶ برد در مرحله نهایی لیگ دسته یک باشگاه های کشور در مشهد به لیگ برتر صعود کرد .

وی افزود: این صعود افتخاری را برای آملی ها به ارمغان آورد که سال های زیادی انتظارش را کشیدند و با توکل بر خدا و تلاش بی اندازه بازیکنان، مربیان و کادر اجرایی تیم کافه کاوه آمل طلسم بیست ساله عدم صعود به لیگ برتر شکسته شد و این تیم به لیگ برتر صعود کرد و آملی ها وارد مرحله خوب و شایسته ای در ورزش والیبال نشسته شدند.

اسپانسر تیم والیبال نشسته آمل ادامه داد: هدف از تلاش هایی که من و دیگر دوستان در عرصه ورزش والیبال نشسته آمل می کنیم،فقط شادمانی و افتخارآفرینی برای آملی هاست و در این مسیر حمایت و توجه بیشتر مسئولین به این ورزش انتظار میرود تا در آینده ای نزدیک افتخارات بیشتری برای آملی ها رقم زده شود.

خبر : مبینا ابراهیمی مقدم

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.