پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عضو شورای اسلامی شهر آمل خبر داد;
مجتمع فرهنگی ورزشی شهدای پایین بازار آمل به زودی افتتاح خواهد شد
قاسم رسولی مقدم گفت: با همت شهرداری و شورای شهر، مجتمع فرهنگی ورزشی شهدای پایین بازار که ساخت آن از اردیبهشت ماه امسال شروع شده بود، در مدت هشت ماه اجرایی شد و این هفته افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

قاسم رسولی مقدم ریس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر آمل در گفتگو با خبرنگار مازندرانه با اشاره به افتتاح مجتمع ورزشی شهدای پایین بازار آمل اظهار کرد: با همت شهرداری و شورای شهر، مجتمع فرهنگی ورزشی شهدای پایین بازار که ساخت آن از اردیبهشت ماه امسال شروع شده بود، در مدت هشت ماه اجرایی شد و این هفته افتتاح خواهد شد.
وی با بیان اینکه این ورزشگاه اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان داشته است، خاطرنشان کرد: این مجتمع در حدود ۱۱۰۰ متر مربع در منطقه پایین بازار آمل ساخته شده است و شامل سالن چند منظوره، سالن رزمی و فضای اداری می باشد.
رسولی، ورزش آمل را در جایگاه خوبی دانست و عنوان کرد: این شهرستان پتانسیل بالایی در حوزه های ورزشی دارد و هدف اصلی شورا و شهرداری بالا بردن سرانه ورزشی در سطح شهر و ارتقا سطح نشاط و سلامت جامعه می باشد.
وی در پایان از حمایت های یوسفیان ملا نماینده مردم شهرستان آمل در خصوص افتتاح این مجتمع ورزشی تشکر کرد و افزود:این سالن پس از افتتاح در اختیار سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قرار گرفته و آماده خدمت به شهروندان خواهدبود.

خبر: سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.