پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه آمل گفت;
اصحاب رسانه پیشگامان پمپاژ امید در بین ملت ایران هستند
مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه شهرستان آمل گفت: علیرغم فعالیت های گسترده دشمنان، هیچ گاه روح تلاش و کوشش برای زندگی بهتر در توده ی مردم ما متوقف نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سروان هادی علیزاده مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه شهرستان آمل در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب شهرستان آمل با حضور در غرفه مازندرانه در مورد چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران بیان کرد: علیرغم فعالیت های گسترده دشمنان، هیچ گاه روح تلاش و کوشش برای زندگی بهتر در توده ی مردم ما متوقف نشده است.

وی افزود: با توجه به این که مشکلات معیشتی انکار ناپذیر در بین مردم وجود دارد اما امید در بین ملت ما نهادینه شده است.

علیزاده ادامه داد: گفتمان دینی در زیر سایه ی ولایت فقیه در بین ملت با بصیرت ما نهادینه شده است و مردم، شاخص را از ولی فقیه می گیرند که خود منبع و سرچشمه ی امید در کشور است.

وی درباره ی نقش اصحاب رسانه در وضعیت کنونی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: اصحاب رسانه پیشگامان پمپاژ امید در بین ملت ایران هستند و با توجه به بمباران رسانه ای که جبهه ی استکبار برای نامیدی مردم ما از انقلاب انجام می دهد باید هوشیار باشند که در چه جایگاه بسیار حساسی قرار دارند. باید قدردان زحمات اصحاب رسانه ی آمل بود که در جهت خدمت به مردم تلاش می کنند.

مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه شهرستان آمل در پایان افزود: مسئولان برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران باید درباره ی ‌کیفیت برگزاری آن یک اتاق فکر تشکیل دهند تا آسیب شناسی لازم را انجام دهند و در سال بعد این معایب در جهت بهتر نمایش داده شدن دستاوردهای انقلاب برطرف شود. ان شالله به لطف نظر شهدا از برکات دستاوردهای انقلاب در آینده ی نزدیک سر سفره ی مردم برخوردار باشیم.

خبر: مسیح مسلمی پاشا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.