پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دستگیری آدم‌ربای فراری پای سفره عقد
اعضای باند آدم‌ربایی که پیرمردی را ربوده و با کارت بانکی او سکه طلا می‌خریدند در عملیات‌های جداگانه پلیس دستگیر شدند.یکی از اعضای این باند که با پول‌های سرقتی قصد ازدواج داشت، پای سفره عقد دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بهمن امسال مردی باحضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از ناپدید شدن پسرعموی سالخورده‌اش خبر داد و گفت: او پولدار است و به تنهایی در تهران زندگی می‌کرد. خانواده‌اش هم در اروپا بودند. چند روزی است از او خبری نیست و مستاجرش هم ناپدید شده و به او مشکوک هستم.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی با دستور سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران، کارآگاهان پلیس آگاهی مستاجر او را دستگیر کردند.

وی به ربودن و اخاذی از پیرمرد با کمک همدستانش اعتراف کرد و گفت: طبق نقشه یکی از همدستانم در تماس با صاحبخانه‌ام مدعی شد که مامور اطلاعات است و باید برای ملاقات با او به بوستانی حوالی خانه‌اش بیاید. وقتی به محل قرار آمد، او را با آمپول بی‌هوش کردیم و به خانه‌ای ویلایی در شمال کشور بردیم. کارت‌های بانکی این مرد را دزدیده و با آن ۲۰۰ میلیون تومان سکه طلا خریدیم اما یکی از اعضای باند سکه‌ها را سرقت کرد.

در حالی که تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند و رهایی گروگان آغاز شده بود، شاکی با حضور در پلیس آگاهی اعلام کرد آدم‌رباها پس از یک هفته پسر عمویش را در خیابان رها کرده و گریخته‌اند. در ادامه دو عضو دیگر باند هنگام خرید دوباره سکه طلا با کارت بانکی پیرمرد و مشکوک شدن طلافروش شناسایی و دستگیر شدند.

آخرین عضو باند که با سرقت ۲۰۰ میلیون تومان سکه گریخته بود نیز پای سفره عقد شناسایی و دستگیر شد. متهم پس از فرار به اصفهان رفته و با پول‌های سرقتی قصد ازدواج داشت.

با هماهنگی قضایی دستور انتقال این متهم به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران صادر شد تا از او تحقیق و پول‌های سرقت‌شده از پیرمرد هم کشف و تحویل وی شود .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.