پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پورحسین
مردم در ۲۲ بهمن نشان‌ خواهند داد صاحب اصلی انقلاب هستند
نماینده مردم پارس آباد در مجلس گفت: دنیا قطعاً راهپیمایی ۲۲ بهمن سالجاری را رصد کرده و برداشت‌های خود را خواهند داشت این در حالی است که برخی‌های خواب‌هایی برای این انقلاب دیده بودند و گمان می‌کردند با تهدید و تحریم می‌توانند ملت بزرگ ایران اسلامی را از نظام و حاکمیت اسلامی دور کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شکور پورحسین شقلان نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تاثیر آن در انسجام و اتحاد ملی و اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران در حالی چهلمین سالروز پیروزی خود را گرامی می‌دارد که به زودی و با خوشحالی تمام وارد دهه پنجم انقلاب خواهیم شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران مبانی خاصی داشته و با دیگر انقلاب‌های جهان متفاوت بوده و منحصر به فرد است چرا که مبانی، مکتب فکری، عقیدتی، سیاسی و دینی ویژه آن باعث سربلندی این انقلاب شده است.

نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرایط کنونی برای کشورمان بسیار حساس است چرا که ایران در برابر قدرت های جهانی ایستاده و حضور پرشور مردم به عنوان صاحب اصلی این انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن می توانند حامل پیامی ویژه برای قدرت‌های جهانی باشد.

وی گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سالجاری و همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران باعث تداوم این مسیر با عظمت و با عزت شده و تجدید بیعتی خاص با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مدیریت داهیانه مقام معظم رهبری باشد.

نماینده مردم پارس آباد در مجلس اظهار داشت: دنیا قطعاً راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری را رصد کرده و برداشت‌های خود را خواهد داشت این در حالی است که برخی‌ها، خواب‌هایی برای این انقلاب دیده بودند و گمان می‌کردند با تهدید و تحریم می‌توانند ملت بزرگ ایران اسلامی را از نظام و حاکمیت اسلامی دور کنند.

پورحسین شقلان با تاکید بر اینکه در حال حاضر بیش از هر چیز به وحدت و همدلی و انسجام ملی نیاز داریم تصریح گفت: با آنکه تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان در شرایط فعلی ایران اسلامی توانسته کمی به مردم از نظر اقتصادی فشار بیاورد ولی ما با زندگی در شرایط سخت و تحریم عادت کرده و راه‌های عبور از بحران‌ها را فراگرفته‌ایم اما حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قطعا وحدت، همدلی و انسجام ملی دیدنی‌ را به جهانیان نشان خواهد داد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.