پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول بسیج رسانه ی شهرستان آمل بیان کرد;
رسانه های شهرستان آمل در امر همراه بودن با اهداف نظام بسیار موفق بودند
مسئول بسیج رسانه ی شهرستان آمل گفت: در طول ۴۰ سال اخیر کشور ما از نظر علمی پیشرفت بسزایی داشته است و در بحث معنویت در قیاس با حکومت سابق یعنی پهلوی تفاوت های بسیاری شکل گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علی نیکزاد مسئول بسیج رسانه ی شهرستان آمل در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی شهرستان آمل با حضور در غرفه مازندرانه در خصوص ۴۰ سالگی انقلاب گفت: در آستانه ی پیروزی شکوهمندانه ی انقلاب اسلامی ایران هستیم و بزودی در راهپیمایی ۲۲ بهمن علی رغم تلاش های دشمنان دیرینه ی انقلاب که در تلاش برای از بین بردن انقلاب اسلامی بودند، مردم ما با حضورشان خاری بر چشم این بدخواهان نظام خواهند شد.

وی در ادامه عنوان کرد: در طول ۴۰ سال اخیر کشور ما از نظر علمی پیشرفت بسزایی داشته است و در بحث معنویت در قیاس با حکومت سابق یعنی پهلوی تفاوت های بسیاری شکل گرفته است. برای مثال هر ساله جمعیت زیادی از قشر جوان و دانشجوی ما در مراسم معنوی اعتکاف شرکت می کنند که این نشان دهنده ی تاثیر انقلاب اسلامی در ایران است.

نیکزاد در خصوص نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی شهرستان آمل اظهار کرد: در حوزه ی کتاب اتفاقات بسیار خوبی رقم خورد.اداره اوقاف و نهاد های دیگر حاضر در نمایشگاه غرفه هایی با برنامه های متنوع و جالب را طراحی کردند.

مسئول بسیج رسانه ی آمل درباره ی حضور اصحاب رسانه در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: امسال پایگاه های خبری و تحلیلی در نمایشگاه حضور پیدا کردند مانند رسانه ی مازندرانه که توانست در امر همراه بودن با اهداف نظام بسیار موفق باشد.

خبر: مسیح مسلمی پاشا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.