پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دانش آموز نخبه آملی در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب بیان کرد;
نمایشگاه دستاوردهای انقلاب انگیزه ای برای دانش آموزان شده است
دانش آموز نخبه آملی گفت:این نمایشگاه نه تنها انگیزه ای برای من و دوستانم شده است، بلکه دانش آموزانی که به این نمایشگاه می آیند با دیدن این نمایشگاه، مسیر تازه ای در زندگی آنها گشوده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

آرشیدا شکوهمند که با حضور در غرفه رباتیک فراسوما در حال ارائه کارهای خود به بازدید کنندگان نمایشگاه دستاوردهای انقلاب است، اظهار کرد: این نمایشگاه توانست بخشی از عملکردهای دانش آموزان و نخبه های که با استعداد هستند را به نمایش بگذارد و زمینه ای شود تا با انگیزه بیشتر فعالیت کنیم.

وی ادامه داد:این نمایشگاه نه تنها انگیزه ای برای من و دوستانم شده است، بلکه دانش آموزانی که به این نمایشگاه می آیند با دیدن این ربات ها، مسیر تازه ای در زندگی آنها گشوده می شود، تا بیایند و کار جدیدی را محک بزنند.

این دانش آموزکلاس سوم خاطرنشان کرد: دانش آموزان باید همیشه تلاش کنند تا بتوانند چیزهای جدیدی یاد بگیرند و مهارت کسب کنند تا در جامعه تاثیرگذار باشند.

وی با اشاره به حوزه فعالیت هایش گفت: همیشه سعی کردم در فعالیت های مختلف، اعم از فرهنگی، ورزشی شرکت کنم و از تمامی ساعات زندگی نهایت استفاده را ببرم.

شکوهمند ادامه داد: در سال ۱۳۹۶ توانستم در مسابقات استانی پرش با اسب از طرف باشگاه کاسپین مقام قهرمانی را کسب کنم که بسیار لذت بخش بود.

این دانش آموز نخبه افزود: از استادم محمد جواد ابراهیی مقدم بخاطر یادگیری رباتیک ممنونم و از همه مسئولینی که به غرفه ما سر زدند و برای ما انگیزه ایجاد کردند متشکرم.

وی در پایان با بیان خواسته اش از خانواده ها و مسئولین اذعان کرد : بیشتر به فکر استعدادها و علاقمندی های دانش آموزان باشند و به آنها توجه کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.