پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول سبک هاپکیدو GHA مازندران بیان کرد;
چهل سالگی انقلاب خاری بر چشم دشمنان شده است/ رسانه ها بازوان انقلاب هستند
مسئول سبک هاپکیدو GHA استان مازندران گفت: انقلاب اسلامی ایران 40 ساله شد و این موضوع خاری شد بر چشم بدخواهان و می توان بیان کرد که انقلاب به نبوغ کامل رسیده است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حامد ولی مسئول سبک هاپکیدو GHA  استان مازندران در طی بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب شهرستان آمل با حضور در غرفه پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه بیان کرد: این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا ادارات، دستگاهها و نهادهای مختلف در سطح شهرستان آمل عملکردها و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته تا مردم بدانند در طی این سالها چه خدمات شایسته و ارزشمندی انجام شده است.

وی در ادامه افزود: انقلاب اسلامی ایران ۴۰ ساله شد و این موضوع خاری شد بر چشم بدخواهان و می توان بیان کرد که انقلاب به نبوغ کامل رسیده است و همین موضوع باعث سردرگمی تمامی بدخواهان انقلاب و نظام شده است.

ولی تصریح کرد: در این وضعیت حساس کشور تمامی مردم و مسئولان باید با هم همدل و یک صدا باشند تا این پیچ تاریخی را به سلامت عبور کنیم.

وی در پایان گفت: رسانه ها همیشه در طول تاریخ و از زمان پیدایش تاثیر گذار بودند .رسانه های داخلی در این برهه حساس می توانند بازوان انقلاب باشند و با ارائه مستندات و انتشار خبرهای امید بخش نقش مهمی در پیشبرد اهداف انقلاب و نقش برآب کردن نقشه های دشمن داشته باشند.

خبر: سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.