پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر مهدکودک چکاوک مطرح کرد:
برای ایام دهه فجر رژه مخصوص برگزار خواهیم کرد
مدیر مهدکودک چکاوک گفت: در سالهای گذشته، کارناوال شادی به مناسبت دهه فجربرگزار می کردیم، اما امسال بخاطر ایام فاطمیه، رزمایش مخصوص با لباس خاص و شعری به مناسبت این ایام اجرا می کنیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رقیه شیرازی، مدیر مهدکودک چکاوک در گفتگو با خبرنگار مازندرانه در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب شهرستان آمل اظهار کرد:۵  سال است که این مهدکودک را در آمل دایر کردیم، البته قبل از آن در کیش این مهدکودک تاسیس شده بود و تا به امروز موفقیت های زیادی کسب کرده است، که همین موضوع انگیزه ای شد تا در آمل نیز این مهد کودک را تاسیس کنیم.

وی با اشاره به نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب تصریح کرد: در این نمایشگاه هر روز ۲ مهد کودک از طرف بهزیستی حضور دارند، که امروز بچه های مهدکودک چکاوک و دیبا بعد از کشیدن نقاشی و کاردستی، با حضور خانواده ها و رئیس بنیاد شهید، زنگ انقلاب را اجرا کردیم.

مدیر مهدکودک چکاوک در ادامه به خبرنگار مازندرانه گفت: در سالهای گذشته، کارناوال شادی به مناسبت دهه فجربرگزار می کردیم، اما امسال بخاطر ایام فاطمیه، رزمایش مخصوص با لباس خاص و شعری به مناسبت این ایام اجرا می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این گروه سرود در فرمانداری، سپاه و اداره بهزیستی، رژه می روند و همچنین در مسابقات سرود مهدکودک ها شرکت می کنند.

خبر: سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.