پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمل مطرح کرد:
سایت مازندرانه همواره رسانه ای امانتدار بوده است
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آمل گفت: برگزاری نمایشگاه این چنینی و حتی بهتر از این در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ضرورت داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت‌الاسلام  و المسلمین اسماعیل رمضانی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آمل در حاشیه بازدید از نمایشگاه چهلمین سالگرد دستاوردهای انقلاب در غرفه پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه اظهار کرد: چهل سالگی در اسلام عدد مقدسی است، در ادبیات به معنای پختگی می باشد، همه پیامبران الهی در چهل سالگی رشد و نمو داشتند و به پیامبری رسیدند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه این چنینی و حتی بهتر از این ضرورت داشت، تصریح کرد: ای کاش این نمایشگاه محدود به چند روز نمی شد و حداقل دو ماه قبل، با برنامه ریزی های بیشتر این نمایشگاه برگزار می شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آمل در ادامه بیان کرد: دستاوردهای زیادی در انقلاب داشتیم، البته حق مردم بیشتر از این ها بوده است؛ چرا که جان شیرینشان را در انقلاب ، قبل از انقلاب و امروز با شهدای مدافع حرم ، در راه انقلاب و اسلام تقدیم کردند و جا دارد مسئولین بیش تر از این به مردم خدمت کنند.

وی به نقش پررنگ رسانه ها در شکل گیری انقلاب اشاره کرد و افزود: رسانه ها ویترین انقلاب هستند، اگر طلا فروشی بخواهد گوهر و جواهرات خود را به مردم نشان دهد،  تا جذب شوند آنها را در ویترین قرار می دهد، رسانه ها همین حکم را دارند.

رمضانی ادامه داد: رسانه ها می توانند، به خوبی دستاوردهای انقلاب را به جامعه نشان دهند و همینطور نیازهای مردم را برسانند و این تعامل را شکل دهند.

وی در پایان اظهار کرد: سایت خبری تحلیلی مازندرانه فقط در انعکاس واقعیت ها تلاش می کند و تا به امروز امانت دار خوبی در رسانه بوده است.

خبر: سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.