پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد;
اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران
رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 16 بهمن تا ساعت 7 صبح روز سه شنبه 23 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ” علیرضا قدمی”با گرامی داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)،در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه،محدودیت ها و ممنوعیت های عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد .

رئیس پلیس راه استان مازندران، تصریح کرد: به همین منظور تردد موتور سیکلت به جز موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۱۶ بهمن ماه تا ساعت ۷ صبح روز سه شنبه شنبه ۲۳ بهمن ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع می‌باشد.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس خاطر نشان کرد:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۱۷ بهمن ماه تا ساعت یک بامداد روز پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه تا ساعت یک بامداد روز پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی، اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر روز پنج شنبه تا ساعت یک بامداد روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج نیز ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر روز پنجشنبه تا ساعت یک بامداد روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی با شاره به ممنوع بودت تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر روز شنبه ۲۰ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد گفت: با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر روز شنبه تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران همچنین اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر روز دوشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه است.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت تردد محور هراز از ممنوع بودن تردد کلیه تریلرها از این محور خبر داد و گفت: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه و از ساعت ۶صبح تا ساعت۲۴ روزهای پنجشنبه ، جمعه ، شنبه ، یکشنبه و دوشنبه ۱۸ تا ۲۲ بهمن ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا۱۲ ظهر روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه در این محور ممنوع می باشد.

این مقام انتظامی همچنین اظهار داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر روز شنبه ۲۰ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۴ بعد از ظهر روز شنبه تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد در این محور از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی از ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه از رودهن به سمت آمل ، تصریح کرد: از ساعت ۴ بعد از ظهر روز دوشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد در این محور از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود .

وی همچنین خاطر شنان کرد: در محور سواد کوه تردد کلیه تریلرها به استثنای تریلرهای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۷ و ۱۷ بهمن ماه از باند جنوب به شمال محور فیروزکوه به قائم شهر و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه از باند شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه ممنوع می باشد.

رئیس پلیس راه مازندران در خاتمه از رانندگان عزیزی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را خواست : ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.