پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عضو شورای اسلامی شهر آمل در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب بیان کرد;
خودباوری و اعتماد به جوانان کلید برون رفت تمام مشکلات کشور است
عضو شورای اسلامی شهر آمل گفت: در حوزه های علمی هم خودباوری ملی یکی از مهم ترین اتفاقات ۴۰ سالگی انقلاب است و مطمئنم تاثیر زیادی در حوزه های اقتصادی، علمی، فن آوری و غیره دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

قاسم رسولی، عضو شورای اسلامی شهر آمل، در حاشیه بازدید از نمایشگاه چهلمین دستاوردهای انقلاب اسلامی شهرستان آمل با حضور در غرفه پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه اظهار کرد:انقلاب اسلامی ایران باعث اتفاقات خیلی مهم در عرصه ملی و بین المللی بوده است ،خصوصا تاثیر گذاری بیشتری در حوزه فرهنگی داشته که به فضل الهی توانستیم گفتمان انقلابمان را خیلی خوب صادر کنیم و شاهد اثرات آن در دنیا هستیم.

وی ادامه داد: در حوزه های علمی هم خودباوری ملی یکی از مهم ترین اتفاقات ۴۰ سالگی انقلاب است و مطمئنم تاثیر زیادی در حوزه های اقتصادی و علمی و فن آوری و غیره دارد.

رسولی خاطر نشان کرد: با وجود تحریم هایی که هستیم ، و مسائل و مشکلات به نظر می رسد همین خودباوری و اعتماد به نفس جوانانمان خصوصا در حوزه های علمی و فن آوری میتواند ما را مطمئنن و در دهه های آینده انقلاب به سمت اتفاقات خوب رهنمون کند.

قاسم رسولی در خصوص این نمایشگاه در پایان گفت: گوشه ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی در این نمایشگاه پوشش داده شده است و تعامل بسیار خوبی را رسانه ها و چهره های مختلف جوان و علمی کنار هم رقم زده اند .

وی در پایان گفت: امیدوارم چنین نمایشگاههایی فقط ختم به این برنامه ها نشود و در مناسبت های مختلف هم فرصت این را داشته باشیم تا ار دستاوردها توانمندی جوانانمان و چهره های باارزش علمی و فرهنگی و هنری بیشتر استفاده کنیم .

خبر: سحرصالحی زرخونی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.