پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عضو شورای اسلامی شهر آمل خبر داد;
جشنواره ملی هزار سنگر قطعا با کمک مسئولین بین المللی خواهد شد
قاسم رسولی، عضو جوان شورای اسلامی شهر آمل گفت: حماسه 6 بهمن، اتفاق بزرگی بود که اگر بخوبی نشان داده شود، در سطح جهانی بازخورد زیادی خواهد داشت و این امر قطعا با کمک جشنواره هزار سنگر امکان پذیر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

قاسم رسولی، ریس کمیسون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل در خصوص برگزاری جشنواره ملی هزار سنگر اظهار کرد: جشنواره هزار سنگر یکی از مهم ترین رخدادهای فرهنگی شهرستان آمل است، که باید بدنبال بروز و ظهور رویش های فرهنگی انقلاب و واقعه ششم بهمن آمل در سالگرد این واقعه مهم تاریخی باشد.


وی خاطرنشان کرد: حماسه ۶ بهمن، اتفاق بزرگی بود که اگر بخوبی نشان داده شود، در سطح جهانی بازخورد زیادی خواهد داشت و الگوی برای آزاد اندیشان جهان خواهد بود.
عضو جوان شورای اسلامی شهر آمل به وصیت نامه امام (ره) اشاره کرد و افزود: این افتخار زیادی است که امام ره از حماسه ۶ بهمن در وصیت نامه خود یاد کردند و از مردم آمل تشکر کردند.
وی جشنواره ۶ بهمن را سکوی برای ایستادگی مردم آمل خواند و بیان کرد: جریان خوبی ا ست که اگر ادامه پیدا کند ، قطعا انعکاس این حماسه را در سالهای بعد، در سطح جهان خواهیم دید.
رسولی با اشاره به اینکه در دو دوره قبلی نیز خود در جریان برگزاری جشنواره بوده است، عنوان کرد: در این دو دوره با وجود تمام کم و کاست ها بخوبی برگزار شده است و نیاز به حمایت بیشتر مسئولین شهری و استانی را برای این جشنواره ملی دارد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.