پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي مازندران خبر داد;
دستگیری ۲ سارق قطعات داخلی خودرو با ۳۳ فقره سرقت در آمل
فرمانده انتظامي مازندران از دستگیری 2 سارق اموال و قطعات داخلی خودرو با 33 فقره سرقت در شهرستان آمل خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت اموال و قطعات داخلی خودرو در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آمل با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی ۲ سارق سابقه دار را به عنوان مظنون شناسایی کردند .

سردار میرفیضی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده به سرقت اموال و قطعات داخلی خودروها در این شهرستان اعتراف کردند.

وی از دستگیری ۲ مالخر اموال مسروقه در ادامه این عملیات نیز خبر داد و اظهار داشت: متهمان در بازجویی های به عمل آمده تا کنون به ۳۳ فقره سرقت اموال و قطعات داخلی خودروها در این شهرستان اعتراف کردند.

میرفیضی از کشف قریب به ۵۰۰ میلیون ریالی اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان خبر داد و گفت:این دو سارق حرفه ای و مالخران اموال مسروقه پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با بیان این که تحقیقات پلیس در این زمینه همچنان ادامه دارد، از مردم، خواست: ضمن نصب تجهیزات ایمنی و بازدانده بر روی خودرو ، از پارک اتومبیل خود در مکان های خلوت و فاقد روشنایی خودداری کرده و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.