پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ستاره مازنی محبوب برزیلی های ایران / میلاد جهانی شایسته حضور در تیم ملی
میلاد جهانی بازیکن فوق العاده تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که هواداران آبادانی لقب داگلاس کاستا را به او داده اند، شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

میلاد جهانی بازیکن ۲۹ ساله و مازندرانی اهل روستای ششصد دستگاه ساری فوتبال خود را از تیم صنعت ساری آغاز کرد و در ادامه راهی تیم های مس کرمان , گسترش فولاد تبریز , خونه به خونه بابل شد و چند فصلی است که در تیم صنعت نفت آبادان توپ می زند .

این بازیکن جوان و خوش آتیه محبوبیت بسیار بالایی نزد هواداران صنعت نفت دارد و به او لقب داگلاس کاستا داده اند و او را با ستاره ی برزیلی تیم بایرن مونیخ مقایسه می کنند .

جهانی ابتدای فصل گذشته دچار پارگی صلیبی شد و برخی از کارشناسان بر این باور بودند که او نمیتواند عملکرد خوب خودش را ادامه دهد ولی میلاد جهانی جواب اعتماد باشگاه صنعت نفت را که قراردادش را بلافاصله پس از بازگشت از مصدومیت طولانی مدت تمدید کردند به درستی داد و با انجام تمرینات فشرده و با انگیزه ی فراوان خود را به شرایط بازی رساند تا یکی از مهره های تاثیرگذار تمیش به حساب بیاید .

میلاد جهانی در این فصل ۴ گل به ثمر رسانده است و در بیشتر گل ها تاثیرگذار بوده است و احتمال این وجود دارد که گل های بسیار زیبای او به تیم هایی همچون نساجی , پرسپولیس و سایپا کاندیدای بهترین گل فصل را به خودش اختصاص دهد .

مهاجم تیم صنعت نفت آبادان با عملکرد خوب و درخشان خودش سعی بر این دارد پیراهن تیم ملی که شایسته ی آن نیز می باشد بر تن کند ولی خط خوردن آقای گل لیگ برتر یعنی علی علیپور مهاجم مازندرانی تیم پرسپولیس از لیست مسافران جام ملت های آسیا نشان دهنده ی آن است که کی روش سرمربی تیم ملی توجه چندانی به ستاره های درخشان لیگ برتر ندارد ولی جهانی قابلیت های فنی بالایی دارد که می تواند سال ها در سطح اول فوتبال کشور و یا خارج از کشور بدرخشد و بدون شک پیراهن مقدس تیم ملی را برتن خواهد کرد

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.