پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پاور لیفتینگ شهرستان آمل بر بلندای استان مازندران
کسب عنوان قهرمانی پاور لیفتینگ بزرگسالان آمل در مسابقات ددلیفت استان مازندران
تیم پاور لیفتینگ بزرگسالان شهرستان آمل در مسابقات ددلیفت استان مازندران به عنوان قهرمانی دست یافت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تیم پاور لیفتینگ بزرگسالان شهرستان آمل در مسابقات ددلیفت استان مازندران توانست با پشت سر گذاشتن سایر تیم ها بر سکوی نخست  این دوره از رقابت ها دست پیدا کند.

 

گفتنی است که این دوره از مسابقات به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد، که تیم بزرگسالان الف پاور لیفتینگ شهرستان آمل با پشت سر گذاشتن حریفان خود و با چهار مدال طلا ۲ نقره و ۲ برنز  و کسب ۷۱ امتیاز توانست عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست آورد.

 

 

این مسابقات در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان برگزار شد که از این رو علاوه بر تیم بزرگسالان ، تیم جوانان با کسب ۶۷ امتیاز مقام دوم  را کسب کرد و تیم نوجوانان شهرستان آمل نتوانست عنوانی بهتر از سومی را به خود اختصاص دهد. و کاپ اخلاق نیز در این دوره از رقابت ها به تیم شهرستان آمل اختصاص داده شد.

 

اعضای تشکیل دهنده کادر فنی پاور لیفتینگ و پرورش اندام شهرستان آمل محسن رحمانی ( رئیس هیئت پرورش اندان شهرستان آمل) ، علی اکبر واحد نیا ( دبیر هیئت پرورش اندام شهرستان آمل) ،علی گلردی ( مسئول کمیته پاور لیفتینگ شهرستان آمل) ، حسین هاشمی ( مشاور کمیته پاور لیفتینگ ) ، حسین رحیمی (سرپرست تیم) و با حضور مربیان و مربیگری امین معنوی ،  عباس سیفی ،  مهدی محسنی و سعید تقی زاده می باشند.

در پایان،  به قهرمانان و مدال آوران این مسابقات مدال گردن آویز به همراه حکم اختصاص دادند و این رقابت ها با حضور پرشور مردم  و استقبال گرم علاقه مندان به این رشته ورزشی، این دوره از مسابقات را به پایان نمودند.

 

خبر : ایمان سلطانی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.