پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دوچرخه سوار آملی بیان کرد;
برای معرفی مهد اصلی آرش کمانگیر به ایرانیان کل کشور را رکاب زدم
داریوش امینی دوچرخه سوار آملی در گفت وگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: این سفر حدود ۱۰۰ روز طول کشید و در طول این مدت زمان توانستم ۱۸ استان کشور ایران را رکاب بزنم و سرانجام امروز به آمل برگشتم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

داریوش امینی دوچرخه سوار آملی در گفت وگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: این سفر حدود ۱۰۰ روز طول کشید و در طول این مدت زمان توانستم ۱۸ استان کشور ایران را رکاب بزنم و سرانجام امروز به شهرستان آمل برگشتم.

وی در ادامه بیان کرد: چهار سال است که دوچرخه سواری می کنم، و وارد دنیا دوچرخه شدم و رکاب میزنم و تا کنون ۲۶ استان کشور را رکاب زدم و ۶استان باقی مانده که در سال های آینده خواهم رفت و بعد از اتمام سفرهای استانی، برنامه برون مرزی در لیست برنامه هایم است.

امینی از استقبال باشکوه مردم در استان های مختلف ایران چنین گفت: ابتدا به  هر استانی میرسیدم با استقبال باشکوه مردم روبه رو می شدم ،و این که یک دوچرخه سوار از شمالی ترین نقطه کشور مسافت زیادی را رکاب زده مورد حمایت و مهمان نوازی مردمان آن استان قرار میگرفتم.

وی در ادامه افزود : وارد شهرهایی که میشدم حتی شناختی از من نداشتند از من حمایت میکردند (چه از نظر مالی و اسکان ،…) و دعوت میکردند به خانه هاشان و چند روز در آنجا استراحت میکردم.

داریوش امینی در خصوص حمایت مسئولین شهرستان آمل گفت: از طریق مسئولین آملی اصلا مورد حمایت قرار نگرفتم و حمایت های مالی فقط از طرف مردمان شهرم بوده است.

وی در پایان هدف خود از این سفر را تثبیت فرهنگ و تاریخ آمل عنوان کرد و گفت: برای معرفی مهد اصلی آرش کمانگیر به ایرانیان که شهرستان آمل است این حرکت نمادین را انجام دادم.

خبر: سحر صالحی زرخونی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.