پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی آمل خبر داد;
اجرای طرح مقابله با عاملان ایجاد ناامنی در شهرستان آمل
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری 7 نفر از عاملان ایجاد ناامنی و شرارت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی، در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره ایجاد ناامنی، شرارت و مزاحمت برای نوامیس مردم توسط چند نفر از افراد شرور منطقه ، موضوع در دستور کار یگان های اجرایی و عملیاتی این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، با اجرای طرح ارتقاء امنیت عمومی که با هدف برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی به اجرا درآمد، ۷ نفر از افرادی که با ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان موجب سلب آسایش و آرامش آنان شده بودند شناسایی شدند .

سرهنگ آزادی، خاطرنشان کرد: با تشکیل اکیپ های ویژه اطلاعاتی و عملیاتی، متهمان که در یکی از سفره خانه های سنتی این شهرستان تجمع کرده بودند، در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند .

وی از کشف آلات و لوازم شرارت در بازرسی از محل اختفای متهمان خبرداد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و مووضع در دست بررسی است .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خاتمه با بیان این که امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز پلیس در انجام ماموریت هاست و با افرادی که بخواهند نظم و امنیت عمومی را خدشته دار کنند به شدت برخورد خواهد شد، از شهروندان خواست: برای ایجاد نظم و امنیت اجتماعی با پلیس همکاری کرده و در صورت مواجهه با افرادی که موجب سلب آسایش آنان می شوند مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند .

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.