پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

انجام ۸ هزار بازرسی ویژه نوروز/ جریمه ۱۷۰ میلیاردی متخلفان
رئیس کشیک نوروزی سازمان تعزیرات از انجام بیش از 8 هزار بازرسی مشترک در 6 روز نخست کشیک نوروزی این سازمان و جریمه 170 میلیارد ریالی متخلفان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمدحسن سرابیان رئیس کشیک نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی در گفت‌وگویی با اشاره به گذشت ۶ روز از آغاز کشیک نوروزی گفت: در این ۶ روز ۸ هزار و ۲۹۱ مورد بازرسی مشترک انجام‌شده که منجر به تشکیل ۶ هزار و ۸۸۲ پرونده برای متخلفان در سازمان تعزیرات حکومتی شده است.

وی افزود: میزان محکومیت صادره در ۶ روز نخست مرحله اول کشیک نوروزی ۱۷۰ میلیارد و ۹۹۳ میلیون و ۶۴۷ هزار ریال بوده است.

سرابیان در مورد نوع تخلفات در ۶ روز کشیک نوروزی گفت: بیشترین تخلفات مربوط به حوزه کالا و خدمات بوده است و در بخش کالا و خدمات استان‌های مازندران، تهران و کرمانشاه در بخش قاچاق کالا و ارز استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس و خراسان رضوی و در بخش تخلفات بهداشتی و دارویی استان‌های خراسان رضوی و کهگیلویه و بویراحمد بیشترین پرونده‌های وارده را داشته‌اند.

وی با اشاره به برگزاری طرح‌های مشترک با دستگاه‌های نظارتی گفت: علاوه بر همکاری‌های انجام‌شده با دستگاه‌های نظارتی، سازمان تعزیرات حکومتی در این بازه زمانی ۲ طرح ویژه با سازمان استاندارد و وزارت بهداشت، دارو و درمان در قالب گشت‌های مشترک نیز برگزار کرده است.

مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت مشترک تعزیرات حکومتی با هشدار به متخلفان گفت: سازمان تعزیرات حکومتی به‌عنوان یکی از اعضای ستاد خدمات سفر و مرجع رسیدگی‌کننده در ایام تعطیلات نوروزی در خدمت مردم است و به‌صورت قاطع با متخلفان برخورد می‌کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند شکایات خود را برای رسیدگی از طریق سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت و یا سامانه پیامکی ۳۰۰۰۹۶۵۱ سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.