پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اطلاعیه معاونت وظیفه عمومی مازندران;
فراخوان مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم مازندران برای اعزام به خدمت سربازی
معاونت وظیفه عمومی استان مازندران در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم استان را که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آذر ماه سال 97 دریافت کرده اند به خدمت سربازی فرا خواند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در این اطلاعیه ای آمده است، کلیه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوردهم آذرماه دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

از مشمولان ساکن استان مازندران خواسته شده راس ساعت ۶ صبح روز دوشنبه نوزدهم آذر ماه ۱۳۹۷، در محل اعزام استان ، واقع در اتوبان “ساری – نکا “، پارک “شهید زارع” حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

حضور کلیه مشمولینی که محل آموزش آنها خارج از استان مازندران است در محل اعزام الزامی بوده و مشمولینی که محل اعزام آنها مراکز آموزشی مستقر در داخل استان مازندران قید شده است و همچنین مشمولینی که امریه سازمان زندان های کشور را دارند باید به صورت انفرادی در روز اعزام به محل مراکز آموزش مراجعه کنند.

عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

کلیه مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.