پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نائب رئیس هیئت فوتبال بانوان مازندران مطرح کرد:
فوتبال بانوان مازندران جایگاه خوبی در کشور دارد
نائب رئیس هیئت فوتبال بانوان مازندران گفت:فوتبال آمل جزء فوتبال پیر و مسن مازندران است، پیشکسوتان زیادی در این شهرستان وجود دارند که جزء بهترین ها بوده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فاطمه بوداغی مالیدره، نائب رئیس هیئت فوتبال بانوان مازندران در گفتگو با خبرنگار مازندرانه اظهار کرد: فوتبال و فوتسال بانوان استان مازندران در جایگاه خوبی میان استان های دیگر قرار دارد و در تیم داری و داوری توانسته ایم جزء بهترین های کشور باشیم.

وی با بیان اینکه ۱۵ تیم کشوری در مازندران وجود دارد، عنوان کرد: تیم سپیدار قائم شهر امسال نخستین تیم فوتبال بانوان مازندران است که توانسته به لیگ برتر راه یابد و از این بابت خوشحالم که یک تیم در فوتسال و یک تیم در فوتبال در لیگ برتر کشور بازی می کنند.

نائب رئیس هیئت فوتبال مازندران تصریح کرد: فوتبال آمل جزء فوتبال پیر و مسن مازندران است، پیشکسوتان زیادی در این شهرستان وجود دارند که جزء بهترین ها بوده اند.

وی  با اشاره به مشکلات فوتبال بانوان خاطرنشان کرد: نداشتن اسپانسر، نداشتن امکاناتی چون سالن ورزشی، مشکل در رفت و آمدها از چالش های فوتبال بانوان است.

بوداغی خاطرنشان کرد: بخاطر شرایط اقتصادی اکثریت افراد جامعه که کشاورز هستند، نتوانستیم مانند دیگر تیم های چون سپاهان و ذوب آهن اسپانسرهای قوی داشته باشیم، البته هیئت های فوتبال، شورای شهر به  تیم ها کمک مالی می کنند که این جای تشکر دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در حال حاضر، استاندار بومی خواهیم داشت، امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی در فوتبال استان باشیم.

خبر: سمانه قلی پور

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.