پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل خبر داد;
آزمایش رایگان اچ‌آی‌وی در آمل انجام شد
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل گفت: در هفته ملی اطلاع رسانی ایدز، این سازمان با همراهی موسسه مشاوره رها، آموزش، اطلاع رسانی و تست ایدز رایگان در سطح شهربه شهروندان ارائه دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

هاشم جمشیدپناه رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل افزود: یکی از وظایف وماموریت های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل  در حوزه اجتماعی، ارتقاء سلامت شهروندان است وبه همین منظور این سازمان با همکاری ” موسسه مشاوره رها ”  وبه کارگیری یک دستگاه اتوبوس سیار سلامت در سطح شهر آمل با انجام آزمایش ایدز و آموزش و مشاوره ایدز است.

وی اضافه کرد: که این اقدام سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل  در راستای فرنگ سازی وپیشگیری از آسیب های اجتماعی بوده، با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه شد.

روز جهانی ایدز از سال ۱۹۸۸ به منظور افزایش بودجه‌ و آگاهی، آموزش و مبارزه با تبعیض‌ها در اول دسامبر (برابر ۱۰ آذر) هر سال اطلاق می‌گردد و هر ساله برای این روز، شعار خاصی نیز در نظر گرفته می‌شود.

هدف عمده از این کار این است که به عموم مردم یادآوری شود همه در معرض ابتلا به HIV قرار دارند و هنوز کارهای زیادی است که باید انجام شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.