پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس هیات فوتبال سرخ رود خبر داد;
برگزاری کلاس مربیگری فوتبال در سرخ رود
رییس هیات فوتبال سرخ رود گفت: کلاس مربیگری درجه C فوتبال ایران برای دومین سال پیاپی به مدت یک هفته در شهر سرخرود برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بهروز جعفری رییس هیات فوتبال سرخ رود گفت: کلاس مربیگری درجه C فوتبال ایران برای دومین سال پیاپی به مدت یک هفته در این شهر برگزار شد که با حضور ۲۵ مربی از مازندران و تدریس استاد حسن عسگری، مدرس رسمی فدراسیون فوتبال و مدیریت سیداحمد رضوی، همراه بود .

رییس هیات فوتبال سرخرود با بیان اینکه شرکت کنندگان در این دوره از شهرهای رامسر، تنکابن، محمودآباد، آمل، سرخ رود، بابل، بابلسر، بهنمیر و فریدونکنار بودند و به مدت یک هفته به صورت تئوری و عملی در سالن آتش نشانی سرخ رود و زمین وزرا محله، اصول پایه مربیگری فوتبال را فرا گرفتند.

وی بهزاد نصری، حسام الدین کرد قربان، اویس هاشمی میثن نیاستی، حسین قربانزاده، محمد نصیری، محمد دیلمانی، سید عباسعلی حسینی، علی تیرگر، جابر ذوالفقاری، صادق بابایی، امیر برجسته، حسین اخوان، مسعود ایزکیان، مجتبی نانواکناری، حسن سپهری، میلاد فرجی، محمد عارف زاده، محمد قربان نژاد، بهزاد کریمی، بهادر رستمی، اشکان مقدس، فردین فلاح، انوشیروان رحیمی و روح الله قربانیان را مربیان حاضر در کلاس مربیگری درجه C فوتبال ایران در سرخ رود اعلام کرد.

جعفری با اشاره به نقش و جایگاه کلاس های آموزشی در رشد و پیشرفت فوتبال، از درخواست هیات فوتبال سرخ رود برای میزبانی کلاس های مربیگری درجه های CوB ایران و سطح یک بدنسازی برای آقایان و داوری درجه ۳ بانوان در سال آینده خبر داد.

خبر: اسماعیل فلاح

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.