پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی مازندران خبر داد;
فعالیت ۵ هزار و ۳۵۰ حافظ قرآن در فرماندهی انتظامی مازندران
حجت الاسلام و المسلمین عبدالعلی رضایی، نیز در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم به مدعوین در گزارشی به تشریح اهداف برگزاری این جشنواره قرآنی پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مازندران در فضلیت علم قرآن با استناد به سخنان گهربار آیت الله شاه آبادی استاد امام (ره)، گفت: در هنگام جان دادن همه علوم از یاد انسان خواهد رفت و فقط یک علم همراه انسان خواهد بود و آن علم قرآنی است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به نهضت حفظ قرآن در نیروی انتظامی، گفت: در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در سال ۹۰ که فرمودند ما باید ۱۰ میلیون نفر حافظ قرآن داشته باشیم ، افزود: فرماندهی انتظامی استان در همان سال و با احداث دارالقرآن در ۴ رشته قرآنی، فرهنگی، هنری و تحصیلی کار را آغاز کرد.

رضایی، اظهار داشت: طی مدت ۵ سال با تلاش و پشتکار کارکنان و خانواده های آنان در این حوزه توانسته ایم بیش از ۵ هزار و۳۵۰ حافظ قرآن تربیت کنیم.

وی با اشاره به برگزاری پنجمین دوره از جشنواره قرآنی از کسب رتبه قبولی ۶۹۹ نفر در رشته حفظ یک جزء تا حفظ کامل قرآن در این دوره خبر داد و افزود: در این مراسم از ۳۰ نفر برتر با اهدای لوح سپاس و هدیه قدردانی شد.

این مقام انتظامی ضمن قدردانی از تلاش و زحمات فرمانده انتظامی استان مازندران از وی به عنوان فرماندهی پیشگام و پیش رو در عرصه قرآنی یاد کرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.