پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

لیگ NBA؛ پیروزی لیکرز با امتیازهای جیمز
لیگ NBA؛ پیروزی لیکرز با امتیازهای جیمز تیم لس آنجلس لیکرز در بیست و یکمین بازی خود در لیگ NBA مهیمان خود دالاس موریکس را شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به نقل از تسنیم، در دیدارهای صبح امروز (‌شنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم‌ لس آنجلس لیکرز با ۲۸ امتیاز لبران جیمز به دوازدهمین پیروزی فصل جاری خود رسید و دالاس موریکس را شکست داد.

 

تیم هیوستون راکتس با ۲۷ امتیاز و ۱۲ ریباند کلینت کاپلا و با اختلاف ۳۱ امتیاز بر میزبان خود سان آنتونیو اسپرز را در سالن AT&T غلبه کرد. این دهمین پیروزی راکتس در مقابل ۱۱ شکست این تیم بود.

در بازی دیگری که در سالن چیساپیک انرژی شهر اوکلاهماسیتی برگزار شد،‌ تیم میزبان با ۲۳ امتیاز، ۱۰ پاس گل و ۹ ریباند راسل وستبروک مقابل میهمان خود آتلانتا هاوکس به پیروزی رسید تا تعداد شکست‌های هاکس به ۱۸ و تعداد بردهای تاندر به ۱۴ رسیده باشد. وستبروک در ۵ بازی گذشته به طور میانگین ۲۰٫۶ امتیاز، ۱۲٫۲ ریباند و ۱۱٫۶ پاس گل داشته است.

تیم کلیولند کاوالیرز در سالن تی‌دی گاردن شهر بوستون، متحمل شکست سنگینی مقابل میزبان خود بوستون سلتیکس شد. کایری اروینگ ۲۹ امتیاز برای سلتیکس به دست آورد.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

دالاس ۱۰۳ – لس آنجلس لیکرز ۱۱۴
دنور ۱۱۳ – پورتلند ۱۱۲
کلیولند ۹۵ – بوستون ۱۲۸
شیکاگو ۸۸ – دیترویت ۱۰۷
واشنگتن ۹۸ – فیلادلفیا ۱۲۳
یوتا ۱۱۹ – شارلوت ۱۱۱
ممفیس ۱۳۱ – بروکلین ۱۲۵ (وقت اصافه دوم)
نیواورلینز ۱۰۱ – میامی ۱۰۶
هیوستون ۱۳۶ – سان آنتونیو ۱۰۵
آتلانتا ۱۰۹ – اوکلاهماسیتی ۱۲۴
اورلاندو ۹۹ – فینیکس ۸۵

در پایان بازی‌های امروز، تورونتو رپتورز  با ۱۹ پیروزی و ۴ شکست در صدر کنفرانس شرق و لس آنجلس کلیپرز نیز با ۱۵ پیروزی و ۶ شکست در صدر کنفرانس غرب قرار دارند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.