پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دبیرکل و خزانه‌دار در کمیته المپیک انتصابی شد
اصلاح اساسنامه کمیته ملی المپیک توسط هیات اجرایی در جلسه امروز نهایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک امروز با حضور تمامی اعضا برگزار شد و همانطور که از قبل اعلام شده بود تغییرات اساسنامه موضوع اصلی بود.

بعد از این جلسه مثل همیشه شاهرخ شهنازی، دبیر کمیته ملی المپیک به عنوان سخنگو در جمع خبرنگاران حاضر شد و از نهایی شدن اصلاح اساسنامه این کمیته خبر داد.

شهنازی در این باره گفت: «دستور جلسه امروز بررسی اساسنامه بود. ۴ ورژن تغییرات داشتیم. امروز ورژن چهارم‌نهایی شد و برای تایپ رفته تا برای مجمع مطرح شود. طبیعتا برای دولت هم می‌رود ولی اینکه همزمان برود یا نه بعدا مطرح می‌شود. تاریخ مجمع ۲۵ دی ماه خواهد بود.»

بدین ترتیب اصلاح اساسنامه از سوی هیات اجرایی کمیته ملی المپیک نهایی شده و در مجمع عمومی این کمیته که ۲۵ دی ماه برگزار می شود، باید مورد تصویب قرار بگیرد.

دبیر کمیته ملی المپیک درباره ترکیب مجمع گفت: در مجمع دو کارشناس خانم به نام‌های فرهادی‌زاد و محمدیان داریم که حضورشان مصوب شده است. بهداد سلیمی، اصغر رحیمی و نصرالله سجادی حضور دارند. متخصص ورزش دانشجویی مهرزاد حمیدی خواهد بود. دو باشگاه هم لازم است که در مجمع حضور داشته باشند که باشگاه آرارات برای احترام به اقلیت انتخاب شد این نکته مثبتی است که یکی از دوستان پیشنهاد کرد. باشگاه ذوب‌آهن نیز حضور خواهد داشت. در مورد نماینده داوران پیمان فخری در بخش مردان و گلاره ناظمی در بخش بانوان در مجمع حضور خواهند داشت.»

از مدت ها قبل درباره تغییرات اساسنامه شایعات زیادی به گوش می رسید. حالا شهنازی تایید می کند که بر اساس اساسنامه جدید انتخاب دبیرکل و خزانه دار برخلاف گذشته در انتخابات صورت نمی گیرد و با پیشنهاد رییس کمیته اتفاق می افتد: «در مورد انتخاب دبیر کل و خزانه‌دار قرار شد با معرفی رئیس و تائید هیئت اجرایی، این دو نفر انتخاب شوند. خزانه دار به لحاظ قوانین باید کارمند رسمی باشد. خزانه‌دار و ذی‌حساب یک نفر خواهد بود.»

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.