پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی آمل خبر داد;
کشف ۲۶ کیلو تریاک در محور هراز آمل
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از توقیف خودرو حامل مواد مخدر در محور هراز و کشف 26 کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر استان، شهرستان آمل وسربازان گمنان امام زمان (عج) خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی با اعلام این خبر،گفت: در راستای مقابله با قاچاقچیان موادمخدر در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر قاچاق موادمخدر موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی ، دو متهم به قاچاق موادمخدر که با یک دستگاه خودرو سواری اقدام به قاچاق موادمخدر از استان های همجوار به داخل استان مازندران می کردند، شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، اظهار داشت: ماموران در ادامه با شناسایی خودروی متهمان با هماهنگی قضائی این افراد را حین تردد در محور هزار در عمیلایت مشترک با ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان و سربازان گمنام امام زمان متوقف و دستگیر کردند.

سرهنگ آزادی، افزود: در بازرسی از خودروی متهمان بیش از ۲۶ کیلوگرم تریاک جاساز کشف شد و متهمان پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.