پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

حوادث رانندگی;
تصادف وحشتناک در نور ۵ کشته و زخمی بر جای گذاشت
برخورد شدید 2 دستگاه خودرو سواری در شهر بلده شهرستان نور با عث مرگ 2 سرنشین و مصدومیت 3 نفر دیگر در این حادثه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا باقری با اعلام این خبر، اظهار داشت: عصر روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در میدان شهری بلده نور، ماموران انتظامی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموارن با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودرو سواری آزرا با یک دستگاه خودروی سواری پراید به شدت برخورد کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: در این حادثه راننده خودرو پراید به همراه ۴ سرنشین زن به شدت مصدوم که با هماهنگی به عمل آمده با اورژانس هوایی، مصدومان حادثه سریعاً با بالگرد به مرکز درمانی در شهرستان آمل منتقل شدند.

سرهنگ باقری با بیان اینکه با انتقال مصدومان حادثه به مرکز درمانی راننده خودرو و یک سرنشین زن به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت کردند، افزود: با حضور کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی علت تامه تصادف در دست بررسی است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، عدم توجه به جلو، سرعت و سبقت غیرمجاز، عدم رعایت حق تقدم عبور و عدم رعایت فاصله طولی از جمله علل مهم در وقوع حوادث رانندگی دانست.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.