پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی آمل خبر داد;
اجرای طرح مقابله با سرقت در شهرستان آمل
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از اجرای طرح مقابله با سرقت و دستگیری 14 سارق حرفه ای با 17 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی با اعلام این خبر، گفت: در راستای کاهش وقوع سرقت ، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان آمل، به مرحله اجراء در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: با هماهنگی قضائی و طی عملیاتی هماهنگ با مشارکت پلیس های تخصصی ، کلانتری ها و پاسگاه های این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، ۱۴متهم به سرقت شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ آزادی، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده به ۱۷ فقره انواع سرقت اعتراف و مقادیری امال مسروقه از آنان کشف شد .

وی از دستگیری معتادان متجاهر در این عملیات خبرداد و افزود : ضمن کشف مقادیری مواد مخدر از این افراد ، برای درمان به مراکز درمانی و درمانگاه ماده ۱۶ معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خاتمه گفت: امنیت فرآیندی است که چندین دستگاه و مردم باید در تولید آن نقش آفرینی کنند و نقش شهروندان اهمیت به سزائی دارد لذا شهروندان هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.