پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

همکاری بسیج با ستاد مبارزه با مواد مخدر برای جمع‌آوری معتادان متجاهر/ محلات شهرهای ۱۱ استان کشور پاکسازی می‌شوند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جمع آوری معتادان متجاهر تا ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت و ۱۰ استان در مرحله اول مشمول این طرح قرار می گیرند و توافق نامه ای با ستاد مبارزه با مواد مخدر در همین راستا انجام داده ایم که فعلا در گام اول جمع آوری معتادین متجاهر از محله های مختلف کشور کلید خورده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو در خصوص اقدامات اخیر بسیج در محله های نا امن مانند محله هرندی تهران اظهار داشت: با آمدن سردار مومنی به ستاد مبارزه با مواد مخدر، یک حرکت خوب اتفاق افتاد و برای محله هرندی و محله های مشابه در سراسر کشور برنامه های خوبی در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه اضافه کرد: این برنامه تا ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت و ۱۰ استان در مرحله اول مشمول این طرح قرار می گیرند و توافق نامه ای با ستاد مبارزه با مواد مخدر در همین راستا انجام داده ایم که فعلا در گام اول جمع آوری معتادین متجاهر از محله های مختلف کشور کلید خورده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به محله های متجاهر در شهر تهران نیز اظهار داشت: در تهران ظرفیت پنج هزار نفره ای ایجاد شده است که در گام اول ۱۴۰۰ نفر در این طرح شرکت خواهند کرد و از این به بعد معتادین متجاهر با همکاری نیروهای بسیج از محله های مختلف جمع آوری خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.