پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر بیان کرد;
رضایت مقام معظم رهبری از عملکرد پلیس حجت را بر همگان تمام کرد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر با در اختیار داشتن امکانات، 9 هزار دانشجو، کارکنان و هیئت علمی همکاری خود را با نیروی انتظامی را اعلام می کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در راستای تعامل پلیس و دانشگاه برای ارتقای آگاهی در مسائل انتظامی در دانشگاه ها و همچنین اجرای طرح های تحقیقاتی مشترک فی مابین پلیس و دانشگاه و استفاده از ظرفیت های موجود در نیروی انتظامی و دانشگاه نشست تعاملی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر برگزار شد .

در این نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت، گفت : نیروی انتظامی یکی از نیروهایی است که مورد تایید مقام معظم رهبری است و با تمجید و اعلام رضایت رهبری از عملکرد این نیرو حجت بر همگان تمام شد و ما هم از زحمات این نیروی پر تلاش غافل نبوده و قدردانی می کنیم.

حجت الاسلام ابراهیمیان اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان قائم شهر با در اختیار داشتن امکانات و پتانسیل بالا و ۹ هزار دانشجو و کارکنان و هیئت علمی هرگونه تعامل سازنده با نیروی انتظامی در راستای توسعه آموزش و تربیت را داشته و در همین جا فرصت را مغتنم شمرده و همکاری با نیروی انتظامی را اعلام می کنم.

سرهنگ مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر نیز در این نشست دانشگاه را محل آموزش و ساختن افراد برای آینده کشور دانست و تصریح کرد: بالابردن سطح آگاهی دانشجویان از آسیب ها که به مرور منجر به ارتکاب جرم می شوند چه در حوزه فضای مجازی و چه در حوزه واقعی زندگی بسیار حائز اهمیت است.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، گفت: همکاری کارکنان پلیس با دانشگاه ها و اجرای طرح های تحقیقاتی به اتخاذ تصمیم های منطقی و علمی تر نیروی انتظامی در حفظ نظم و امنیت شهرستان و دست یابی به دیدی وسیع تر نسبت به جامعه بسیار کمک خواهد کرد.

در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری فی ما بین فرماندهی انتظامی شهرستان قائم شهر و دانشگاه آزاد اسلامی این شهر به منظور همکاری هرچه بیشتر به امضای طرفین رسید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.