پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
ارکستر آمل با حمایت حامیان موسیقی و انبوه سازان این شهر می نوازند
جلسه مشترك انجمن انبوه سازان آمل با انجمن حامیان موسیقی برگزار و این ٢ انجمن، مسولیت پشتیبانی ارکستر آمل به رهبری استاد مشایخی را برعهده گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جهانگیر آذری ریاست انجمن انبوه سازان آمل و عضو شورای اسلامی آمل با اشاره به نگاه ویژه و حمایت از ارکستر آمل در این جلسه به جایگاه هنر و نقش به سزای آن در زندگی مردم پرداخت و با تاکید بر نقش تاثیرگذار اصحاب هنر در شرایط کنونی حمایت همه جانبه از آثار فرهنگی و هنری را از سوی همه مسئولین شهری خواستار شد.

وی در ادامه گفت : اعضای هیات مدیره انجمن انبوه سازان به صورت همه جانبه از جامعه هنری شهر حمایت می کنند و انشالله ارکستر آمل به همت انجمن حامیان موسیقی و حمایت مجموعه انبوه سازان شروع به کار خواهد کرد.

در ادامه محمد حداد مدیر ارکستر آمل به توضیح روند کار ارکستر پرداخت و به زمانهای اجرای ارکستر در داخل و خارج ایران اشاره نمود.

بر اساس همین گزارش استاد مشایخی برنامه ریزی اجرا در خارج ایران را نیز در برنامه کاری خود قرار داده است.

#نادر_مشایخی که از موزیسین های معروف ایرانی در سطح بین الملل هستند،سابقه رهبری ارکستر وین ، تهران ،آذربایجان و ارکسترهای معتبر دیگر را نیز داشتند و در بین اهالی موسیقی و حتی هنرهای دیگر از محبوبیت خاصی برخور می باشد.

در ادامه جلسه آذری همچنین بر تشکیل یک کارگروه متشکل از اعضای هییت مدیره این دو انجمن ،برای پیگیریهای لازم پیشنهاد و با موافقت حاضرین جلسه مصوب شد.

بهنام ولی زاده دبیر انجمن انبوه سازان که بر حمایت ارکستر نگاه ویژه داشتند در این جلسه هم به روند منظم ارکستر و کارهای مرتبط تاکید کردند.

امیر صالحی و سپیده سالار آملی که به نمایندگی از اعضای هیات مدیره انجمن حامیان موسیقی در جلسه حاضر بودند به توضیحاتی درمورد اهمیت این ارکستر در شهر و منطقه پرداختند .

لازم به ذکر است که با مشورت تیم فنی ارکستر آمل،نوازندگانی که سابقه اجرا در ارکستر و گروههای معتبر را دارند، میتوانند با مراجعه و یا تماس با محمد حداد برای عضویت و حضور در تمرین بعدی اعلام آمادگی کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.