پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گو با مازندرانه مطرح کرد;
نقطه ی قوت پرسپولیس حضور هواداران است / امیدوارم تیم محبوبم قهرمان آسیا شود
سهراب انتظاری پیشکسوت تیم پرسپولیس تهران و مهاجمی که 27 گل برای پرسپولیس به ثمر رسانده یکی از بازیکنان محبوب سرخپوشان پایتخت در نزد هواداران می باشد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سهراب انتظاری پیشکسوت تیم پرسپولیس تهران و مهاجمی که ۲۷ گل برای پرسپولیس به ثمر رسانده یکی از بازیکنان محبوب سرخپوشان پایتخت در نزد هواداران می باشد .

ستاره مازندرانی سالیان اخیر پرسپولیس در گفت و گویی اختصاصی با پایگاه خبری مازندرانه در خصوص بازی برگشت فینال جام باشگاههای آسیا و دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن گفت : پرسپولیس در بازی رفت نیمه اول را بسیار خوب شروع کرد ولی متاسفانه در نیمه دوم بازیکنان از نظر بدنی تحلیل رفته اند و عواملی همچون فشار تماشاگران ژاپنی , خستگی مسافت راه , وضعیت نقل و انتقالات و فشار وارد شده روی بازیکنان باعث شده است تا دو گل ساده از جمله گل دوم از حریف دریافت کنیم .

پرسپولیس اگر در بازی رفت حتی ۴ گل دریافت می کرد ۱ گل را باید جبران میکرد که با توجه به جو ورزشگاه ژاپن که علت مهم پیروزی تیم کاشیما در بازی رفت بوده است فشار بسیار زیادی را روی بازیکنان ما وارد کرد که نتوانستیم گلی به این تیم بزنیم و حتی منجر به اخراج سیامک نعمتی از بازی شده است که کار را برای ادامه بازی بسیار سخت کرده است .

انتظاری در ادامه تصریح کرد :با توجه به شرایط پرسپولیس و خالی بودن دست برانکو در نیمکت , بازیکنان بسیار خوبی در ترکیب از دروازه بان تا خط حمله داریم که می توانند نمایش بسیار خوبی داشته باشند پرسپولیس در این بازی باید با احتیاط کار کند از تیم حریف گلی دریافت نکند و با توجه به شرایط میزبانی نهایت استفاده را ببرد .

ستاره سابق پرسپولیس در خصوص نقش هواداران در بازی برگشت گفت : به نظر من نقطه ی قوت پرسپولیس در بازی برگشت وجود هواداران است . هوادارانی که میتوانند جو بسیار سنگینی را در ورزشگاه برای تیم حریف فراهم کنند و از هواداران خواهش می کنم قبل از بازی انرژی خود را تخلیه نکنند و از دقیقه ۱ شروع به تشویق بی امان پرسپولیس کنند حتی اگر ۹۰ دقیقه ایستاده تیمشان را تشویق کنند ارزش آن چندین برابر خواهد شد . هیچ چیز غیرممکن نیست , نمیتوانم بگویم به راحتی ولی با ارائه یک بازی منطقی و حساب شده و شرایط میزبانی می توانیم شکست در بازی رفت را جبران کنیم و از آنجایی که این بازی یک بازی ملی است و می تواند یک افتخار بزرگ برای کشورمان باشد امیدوارم تیم محبوب خودم پرسپولیس به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم.

خبر: سید علی حسینی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.