پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ابوالفضل جلالی بازیکن آملی تیم ملی امید مطرح کرد:
مسئولان به فوتبال آمل توجه کنند/شاگردی علی دایی افتخار بزرگی است
ابوالفضل جلالی بازیکن آملی تیم ملی امید گفت: افتخار من این است که شاگرد ی علی دایی را می کنم و این برای خیلی ها آرزو است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مازندران این روزها در فوتبال به تک تیم لیگ برتری اش چشم دوخته، تیمی که با وجود تمام مشکلات و کاستی ها بعد از سالها صفحه ای جدید در لیگ برتر برای مازندران گشوده است و می تواند شایستگی بازیکنان مازنی را به رخ تیم های این فصل بکشد.

اما نساجی همه ماجرای فوتبال مازندران نیست، آمار و ارقام بازیکنان در هر فصل نشان می دهد که پر بیراه نگفته اند این استان کارخانه بازیکن سازی کشور است، در لیگ های فوتبال هر گوشه ای را نگاه کنید، مازندرانی های زیادی می بینید که مهره های تاثیرگذار فوتبال کشور هستند و بازی شایسته ای را از خود  نشان می دهند، اسطوره های که از تیم های مطرح گرفته تا تیم ملی بازی کرده اند و جزء یاران اصلی تیم هستند و همه اینها نشان می دهد ما نباید تنها یک تیم لیگ برتری داشته باشیم و خاطره های لیگ برتر نشینی ما تنها به نساجی ختم شود.

آمل هم از این اسطوره های فوتبال کم ندارد، بازیکنانی چون حامد شیری، حامد فلاح زاده، اله یار صیادمنش، حمیدرضا دیو سالار،  محمد امین رضایی و بازیکنان نام آور دیگری که فوتبال این شهرستان را به دوش می کشند تا این شهر نداشتن تیمی در لیگ برتر را احساس نکند، هر چند تیم نود امسال توانست در رده نونهالان به لیگ برتر راه یابد، اما با این وجود در بزرگسالان هنوز نتوانستند استعدادهای این شهرستان را به فعل تبدیل کنند.

بدون هیچ تردیدی می توان گفت، وجود بازیکنان آملی کمک شایانی به فوتبال مازندران و کشور کرده است، وجود سه عنصر در نساجی این را برای مازندران اثبات کرده است، سید ابوالفضل جلالی، هافبک آملی سایپای تهران این روزها به تیم ملی امید دعوت شد و بار دیگر مهر تاییدی بر شایستگی های بازیکنان آملی زد.

مدافع چپ تیم سایپای تهران که این روزها در مسیر ستاره شدن گام بر می دارد، در کنار علی دایی، آقای گل دنیای فوتبال ایران شاگردی تمام کرد و امروز با همراه پیراهن شماره ۲۵ سایپا، لباس تیم ملی را هم به تن خود کرد.

با این اعجوبه ای آینده دار آملی به گفتگو پرداختیم که خواهید خواند.

سید ابوالفضل جلالی  با بیان شروع  دنیای فوتبال اش گفت: از تیم فوتبال گلای آمل شروع کردم و یکسال  در رده نونهالان در این تیم بودم،  بعد از آن به نونهالان پدیده ساری رفتم و تا جوانان در آنجا بازی کردم، این تیم در تمامی رده ها، لیگ برتر بازی می کند و جایگاه خوبی دارد.

وی ادامه داد: در ادامه به تیم امید سایپا رفتم و بازی در این تیم و همراه بودن با بازیکنان و مربی قوی برایم تجربه خوبی در دنیای ورزشی ام بود که یکی از افتخاراتم شاگردی در کنار علی دایی، اسطوره فوتبال آسیا و جهان است .

بازیکن آینده دار آملی با اشاره به تیم های که بازی کرده است تصریح کرد: در رده نونهالان در تیم گلا و پدیده ساری بازی کردم و در جوانان به تیم امید سایپا پیوستم و در حال حاضر به تیم ملی امید دعوت شدم.

وی وضعیت تیم سایپا را خوب خواند و خاطرنشان کرد: با تمرین های فشرده  و خوبی که علی دایی می گذارد، باعث شده از لحاظ بدنی آمادگی کاملی داشته باشیم  وانگیزه ای که می دهد  تیم را قوی کرده است،  با بازی خوبی که بازیکنان ارائه می دهند کار را برای دیگر بازیکنان برای حضور در ترکیب اصلی سخت می کند.

جلالی ادامه داد: تیم در حال حاضر یکدست است و بازیکنان خوبی دارد که امیدوارم بازی های خوبی را در این فصل شاهد باشیم.

وی از شرایط تیم سایپا اظهار کرد: تمرین ها زیر نظر علی دایی است و این پشتوانه محکمی برای بازیکنان خواهد بود تا تمام سعی مان را کنیم تا به نفع احسنت بازی های خوبی داشته باشیم و در نتیجه  آنچه مربی انتظار دارد انجام شود.

این بازیکن آملی تیم ملی امید افزود: خدا رو شکر علی دایی تا به امروز از من راضی بوده است و تمام تلاشم را می کنم تا اعتمادی را که به من کرده، با بازی خوب جبران کنم و بستری را که برای تیم فراهم کرده، به خوبی استفاد ه کنم .

وی علی دایی را اسطوره فوتبال آسیا و جهان خواند و بیان کرد: افتخار من این است که شاگرد ی علی دایی را می کنم و این برای خیلی ها آرزو است و دوست دارد در کنار پر افتخار ترین بازیکن کشورمان  یاد بگیرد، آموزشی که هم در فوتبال برایم تجربه خوبی بود و چیزهای زیادی نیز از نظر اخلاقی از ایشان یاد گرفتم.

جلالی افزود: برای بازیکنان دعوت به تیم ملی ارزش زیادی دارد و کسب یک موفقیت محسوب می شود، چرا که بازیکنان قوی در این تیم  حضور دارند، من نیز خیلی خوشحال شدم و امیدوارم بتوانم برای استان و شهرستانم  افتخارآفرین باشم.

وی از وضعیت فوتبال آمل گفت: اطلاع دقیقی ندارم، ولی تا جای که می دانم، هم دوره ای ها و دوستان قوی در آمل هستند، استعدادهای که چون نگاهی به آنان نمی شود، از بین رفته اند، امیدوارم مسئولین به فوتبال آن توجه بیشتری کنند تا بتوانیم پله پله فوتبال این شهرستان را به اوج برسانیم.

سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.