پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کاپیتان تیم والیبال نشسته آمل خبرداد;
پول پرداخت اجاره سالن و خرید توپ را نداریم
کاپیتان تیم والیبال نشسته آمل گفت: قول این را می دهیم با هزینه کمتر از ۵۰ میلیون تومان در لیگ دسته یک کشور مقام اول را کسب کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسن حبیب زاده کاپیتان تیم والیبال نشسته آمل در گفت وگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: والیبال نشسته آمل در سال ۱۳۷۵ توسط آقای خدایی جانباز ۷۰ درصد شروع به فعالیت کرد، و از سال ۱۳۷۷تا کنون در لیگ دست یک کشور بازی می کنیم.

وی افزود:به دلیل کمبود بودجه دربحث تیم داری در شرایط سختی قرار داریم،مسئولین می گویند معلولین نور چشم ما هستند،اما متاسفانه مسئولین هیچ کمکی نمی کنند؛و هزینه های تیم با کمک های مردمی تامین می شود.

حبیب زاده گفت:در مدت یکسال هیچ مسئولی جز خانم اسفندیاری به بازیکنان تیم والیبال نشسته سری نزده است تا درد دل این بازیکنان را بشنود.

وی ادامه داد:در سال ۱۳۸۰در لیگ دسته یک مقام پنجم را کسب کردیم، و ۲سال متوالی (درسال های۱۳۹۵و ۱۳۹۶) در لیگ دسته یک مقام چهارم را کسب کردیم.

کاپیتان تیم والیبال نشسته آمل گفت : سالانه ۲۴ تیم در لیگ دسته یک کشور با هزینه های هنگفتی شرکت میکنند و حتی نتیجه ای کسب نمی کنند،در صورتی که ما قول این را می دهیم با هزینه کمتر از ۵۰میلیون تومان در لیگ دسته یک کشور مقام اول را کسب کنیم.

حبیب زاده کاپیتان فعال و پرتلاش والیبال نشسته آمل گفت:در اردوی آماده سازی بودجه و اسپانسری نداریم و فصل یارگیری و گرفتن بازیکن است که متاسفانه با کمبود بودجه روبه رو هستیم،حتی توانایی خرید توپ را نداریم وبا توپ های معمولی و از رده خارج شده بازی میکنیم;و ۱۱ماه هست اجاره سالن را پرداخت نکردیم.

وی خاطر نشان کرد: مربی خوب و ارزشمند تیم والیبال نشسته آمل مهران ذبیح زاده که با عشق و علاقه به بازیکنان تیم آموزش حرفه ای می دهند ،به مدت ۲ سال هیچ هزینه ای به ایشان پرداخت نشده است.

خبر: سحر صالحی زرخونی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.