پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده نیروی انتظامی آمل مطرح کرد:
کشف ۳ هزار قرص مخدر قاچاق در آمل
فرمانده نیروی انتظامی آمل گفت: 3 هزار عدد انواع قرص های مخدر و چندین لیتر شربت مخدر کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی ، فرمانده نیروی انتظامی آمل گفت: ماموران انتظامی این فرماندهی در اقدامی اطلاعاتی، از فعالیت یکی از عاملان تهیه و توزیع انواع قرص و داروهای مخدر در این شهرستان باخبر شدند.

وی ادامه داد: پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران پاسگاه آغوزبن با هماهنگی مرجع قضائی متهم را شناسایی و در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ آزادی، خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسی از محل فعالیت متهم ۳ هزار عدد انواع قرص های مخدر و چندین لیتر شربت مخدر که به شیوه ماهرانه ای در منزل متهم جاسازی شده بود، کشف کردند .

وی تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است .

آزادی بابیان اینکه دارو های مخدر یک عامل مهم و مخاطره آمیز برای بهداشت و سلامت جوامع بشری است، گفت: مواد مخدر ریشه اخلاق را در جامعه می سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده ها و نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می شود.

وی در پایان با بیان این که مقابله با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری وتعامل همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی است از شهروندان خواست: برای مقابله با ترویج مصرف مواد مخدر جوانان و فرزندان خودرا از عوارض مصرف این بلای خانمانسور آگاه کنند و در صورت شناسایی عاملان افیونی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند .

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.