پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
اهدای جایزه جشنواره بین المللی رسانه ای معلولان به خانواده شهید اسماعیل خانزاده
در نخستین جشنواره بین المللی رسانه ای معلولان که در اصفهان برگزار شد از میان 1500 اثر از ایران و کشورهای دیگر ربابه محمدزاده خبرنگار نشریه صبح آمل با کسب سه عنوان مقام های جشنواره را درو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در نخستین جشنواره بین المللی رسانه ای معلولان که در اصفهان برگزار شد از میان ۱۵۰۰ اثر در دوبخش اصلی و ویژه از ایران و کشورهای دیگر ربابه محمدزاده خبرنگار نشریه صبح آمل با کسب سه عنوان مقام های جشنواره را درو کرد.
به گزارش مازندرانه ربابه محمدزاده خبرنگار نشریه صبح آمل از معلولین توانمند و با سابقه روزنامه نگاری توانست از بین ۱۵۰۰ اثر که از استان های اصفهان , مازندران , خراسان رضوی , قم , خوزستان , کردستان , آذربایجان شرقی و تهران و در بخش بین المللی از کشورهای اوگاندا , کانادا , پاکستان , چین و لبنان به این جشنواره ارسال شده بود رتبه اول در بخش مصاحبه و رتبه دوم در بخش گزارش و رتبه سوم در بخش عکس خبری را به خود اختصاص دهد.
این جوایز که به عنوان بخش اصلی جشنواره اهدا شده بود در بخش های ویژه نیز برای آن دسته از معلولین که در مورد معلولان قلم زده بودند نیز نزدیک به ۳۰۰ اثر مورد ارزیابی قرار گرفت.

این خبرنگار اخلاق مدار آملی در حاشیه نشست مدیر کل ارشاد مازندران تندیس رتبه برتر خود را به خانواده شهید مدافع حرم اسماعیل خانزاده اهدا کرد.

خبر: سحر صالحی زرخونی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.