پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بزودی در آمل صورت خواهد گرفت;
شمارش معکوس برای افتتاح نخستین پل مکانیزه در مازندران
اولین پروژه پل مکانیزه مازندران در آمل با مشارکت مردمی در حال کلید خوردن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مسعود تسلیمی، سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: در دوره قبلی شورا ۱۰ منطقه از این شهرستان برای احداث پل هوایی در نظر گرفته شد، که ایده  پل برقی و آسانسور هم برای آسایش و راحتی شهروندان پیش بینی شده بود.

وی با اشاره به تاثیر پل هوایی در امنیت شهروندان خاطرنشان کرد: از جمله این مناطقی که این پل ها قرار است نصب شود، آفتاب یک، میدان قائم کنار باشگاه قنبری، کوچه سازمانی، کوچه دادگستری، ترمینال فیروزی، ورزشگاه تختی، بلوار منفرد نیاکی و..است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل اظهار کرد:طرح احداث پل هوایی مکانیزه در میدان شمع که قرار است با هزینه یکی از شهروندان، داوطلبانه برای احداث آسانسور اقدام کند، در حال بررسی و تایید مسائل فنی در شورا اسلامی  است.

وی با بیان اینکه برای مشارکت مردمی در ساخت پروژه های عمرانی استقبال می کنیم عنوان کرد: این پیشنهاد باید مورد تایید مسئول واحد طراحی و نظارت و همچنین اعضای فنی شورا قرار بگیرد که در حال بررسی مسائل فنی این پروژه هستند.

مسعود تسلیمی ادامه داد: در صورت تایید این طرح ظرف چند ماه آینده شاهد اجرای این پروژه خواهیم بود.

مشارکت های مردمی می تواند پلی باشد، برای سرعت بخشیدن به ساخت آسایشی برای شهروندان و اقدام این شهروند را می توان اولین مشارکت شهروندی در پروژه های عمرانی شهرداری دانست.

لازم به ذکر است که این پل، نخستین پل مکانیزه در مازندران خواهد بود که با مشارکت شهروندی در حال بررسی و کلید خوردن است.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. محسن اصغري گفت:

    کار جالبی میشه .. بیصبرانه منتظر احداث این پروژه هستیم..

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.