پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
کشف ۹۰ کیلوگرم تریاک از یک باند قاچاق موادمخدر در آمل
فرمانده انتظامي شهرستان آمل، از شناسايي و دستگيري اعضاي یک باند تهيه و توزيع موادمخدر و کشف 90کيلوگرم ترياک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی با اعلام این خبر، افزود: در راستای طرح برخورد با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای باندی در امر قاچاق موادمخدر، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند، اعضای این باند با استفاده از ۳ دستگاه خودرو موادمخدر را از استان های همجوار به داخل شهرستان قاچاق می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل ، خاطر نشان کرد: با دریافت این اطلاعات و شناسایی خودرو های مورد نظر، با هماهنگی قضائی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با همکاری ماموران عملیان ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان در عملیاتی ضربتی، این خودروها را متوقف کردند.

وی افزود:ماموران در بازرسی این خودرو ها ۹۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف کردند.

سرهنگ آزادی، خاطر نشان کرد: در این ارتباط ۳ نفر از سوداگران مرگ دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان خاطر نشان کرد:پلیس شهرستان آمل با هدف کاهش ناامنی در جامعه، ارتقاء امنیت اجتماعی، مبارزه با عاملان عمده و نیز خرده فروش مواد مخدر و نیز همسوی آن دستگیری معتادان ولگرد را مصمم تر از گذشته در دستور کار خود قرار داده و در این راه همکاری مردم با تماس ۱۱۰ بهترین وسیله برای همکاری با پلیس است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.