پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

در جلسه شورای شهر آمل مطرح شد;
۸/۵ میلیارد تومان هزینه تعریض خیابان امام رضا(ع) آمل
جلسه شورای اسلامی شهر آمل صبح امروز با حضور عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، احمد امیر سلیمانی شهردار آمل و 9 عضو شورای اسلامی شهر آمل در محل شورا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جلسه شورای اسلامی شهر آمل صبح امروز با حضور عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، احمد امیر سلیمانی شهردار آمل و ۹ عضو شورای اسلامی شهر آمل در محل شورا برگزار شد.

محمد محمدی رئیس شورای شهر آمل گفت: بابت تعریض خیابان امام رضا،اقدامات مثبتی که در سطح شهر آمل روزانه شاهد آن هستیم از تلاش ها و اقدامات ارزنده دکتر یوسفیان تقدیر و تشکر کرد.
وی در ادامه بیان کرد: مشکلات اساسی شهرستان آمل مربوط به وضعیت نامناسب آسفالت در نقاط مختلف شهر ،عدم سامان دهی مناسب در ۴راه خیابان نور و مهم تر از همه مشکلی که سالیان سال همشهریان آملی را نگران کرده است یعنی عمارت اشاره کرد.

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در ادامه درباره نهضت آسفالت گفت: این کار با حمایت نماینده فهیم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با اختصاص امتیاز قیر صورت گرفته است. و به یاری خدا ادامه خواهد داشت.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: کشتارگاه صنعتی در آمل یکی دیگر از پروژه های بزرگ می باشد که با یاری فرماندار ویژه شهرستان آمل تا کمتر از یک ماه آینده مجوزات لازم اخذ خواهد شد.
وی ادامه داد: نیروگاه زباله سوز با سرعت بالا در حال انجام می باشد و ما توانستیم زمین پاساکش را به طور کامل تصرف کنیم و منتظر تحویل مناقصه از طرف ۵کشور راه یافته به مرحله نهایی تا ۴۵روز آینده هستیم .
وی در پایان گفت: تعرض خیابان امام رضا(ع) مبلغی بالغ بر ۸و نیم میلیارد تومان در حال انجام است. و اجرای پروژه ورزشگاه پایین بازار با اراده خوبی پیگیری می شود.

عزت اله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه ی این جلسه گفت: در شهرستان آمل همه مقتضیات برای خدمت به مردم موجود است.از ۹عضو شورای شهر که با کوله باری از تجربه و صحت عمل وارد شورا شده اند.تا شهردار کار آزموده و امتحان پس داده این شهر همگی هدفشان خدمت به مردم است.
وی در ادامه بیان کرد:در رسانه های مختلف هر هفته شاهد افتتاح پروژهای مختلفی از سوی شهرداری هستیم.که این موضوع با توجه به وضعیت اقتصادی موجود در جامعه هنر و پشتوانه خاصی را می طلبد.
یوسفیان ملا در پایان گفت:خیابان امام رضا (ع)یکی از خیابان های مهم شهرستان آمل می باشد که با لطف خدا گرفتن بودجه در حال تعریض آن می باشیم.

خبر: سحر صالحی زرخونی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.