پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر جهاد کشاورزی ‌محمودآباد مطرح کرد:
آزاد سازی بیش از ۳۴ هزار متر مربع از زمینهای کشاورزی
مدیر جهاد کشاورزی ‌محمودآباد گفت: 34 هزار و 500 مترمربع از زمین های کشاورزی این شهرستان آزاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احمد صادقی، مدیر جهاد کشاورزی ‌محمودآباد اظهار کرد: در راستای اجرای احکام قطعی قانون اصلاح حفظ اراضی زراعی و باغها برابر دستور دادستان به همراه اکیپ اجرای حکم به اتفاق نماینده دادستان، کارشناس بنیاد مسکن و اکیپ گشت ۱۳۱ در روستاهای بائوده علیا، زنگی کلای هزارپی و لامیزده از توابع بخش مرکزی این شهرستان نسبت به اجرای احکام قطعی اقدام شد.

وی افزود: در روستای بائوده علیا در سطح ۳۰ هزار مترمربع بصورت تفکیک و بنای نیمه کاره و همچنین در روستای زنگی کلای هزازپی نیز در سطج ۳ هزار مترمربع بصوت دیوارکشی بوده که عملیات تخریب انجام شد.

مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد بیان کرد: در روستای لامیزده هزار و ۵۰۰ مترمربع بصورت تفکیکی و دیوارکشی تغییر کاربری غیرمجاز شده بود.

وی ادامه داد: در این عملیات ۳۴ هزار و ۵۰۰ متر مربع از زمین های تغییرکاربری داده شده را آزادسازی و به چرخه تولید بازگرداندند.

اصادقی تصریح کرد: جهاد کشاورزی با هر‌گونه ساخت ‌و ‌ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی که منابع تامین‌کننده امنیت غذایی جامعه را تهدید کند طبق قانون برخورد خواهد کرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: هرگونه ساخت و ساز در حوزه کشاورزی ممنوع بوده، مگر این که مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح صادر شده باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.