پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای هراز و سوادکوه
رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای هراز و سوادکوه به دلیل عملیات کارگاهی جاده ای در این محورها خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور عملیات کارگاهی در حد فاصل سوادکوه تا دوآب به طول ۴۰ کیلومتر، از روز دوشنبه ۱۶ مهرماه تا روز پنجشنبه ۲۶ مهرماه محدودیت ترافکی در محور فیروزکوه به اجرا در خواهد آمد .

رئیس پلیس راه استان مازندران، تصریح کرد: به همین منظور طی این مدت این محور از ساعت ۱۲ تا ۵ بعد از ظهر روز شنبه و ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر روزهای یک شنبه ، دوشنبه و سه شنبه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر روز چهارشنبه به استثنای ایام تعطیل رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه مسدود است .

وی با اشاره به اینکه تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام خواهد شد، از اعمال محدودیت های ترافیکی در محور هراز نیز خبر داد و گفت: به منظور انجام عملیات کارگاهی محدودیت های تردد در این محور نیز به اجرا در خواهد آمد .

سرهنگ باقری، خاطر نشان کرد: به همین منظور در حد فاصل ۵۰ تا ۵۱ کیلو متر از این محور از ۱۵ مهرماه تا ۳۰ مهرماه روزهای شنبه از ساعت ۱۲ تا ۵ بعد از ظهر و در روزهای یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۵ بعد از ظهر و از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر هرهفته به جز ایام تعطیل رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه محدودیت های تردد اعمال خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه محدوده اجرای عملیات در زمان های یاد شده مسدود خواهد بود گفت: تردد همزمان با اجرای عملیات با رعایت جوانب احتیاط از کنار گذرهای احداثی انجام خواهد شد .

سرهنگ باقری از انسداد تونل شماره یک در گردنه امام زاده هاشم محور هراز خبر داد و اظهار داشت: به منظور عملیات بازسازی و بازگشایی مسیر آب کانال های دوطرف تونل شماره ۱ این محور در محدوده کیلومتر ۱۰۳ تا ۱۰۴ از ۱۵ تا ۳۰ مهرماه همه روزه به صورت ۲۴ ساعته به غیر از ایامی که شرایط جوی هوا نامناسب باشد و تعطیلات چند روزه و روزهای قبل و بعد از تعطیلات مسدود خواهد بود .

رئیس پلیس راه مازندران در خاتمه با اشاره به اینکه تردد در این محدوده طی این مدت از محور قدیم هراز در محدوده گردنه امام زاده هاشم انجام خواهد شد، از رانندگان، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.