پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جعفری: خوشحالم شرمنده مردم ایران نشدم
جودوکار وزن منهای ۸۱ کیلوگرم کشورمان در دیدار رده‌بندی مسابقات جودوی پاراآسیایی با غلبه بر حریف هندی خود، به مدال برنز رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

امید جعفری پس از کسب مدال برنز گفت: خوشحالم شرمنده خانواده و مردم ایران نشدم و در بخش انفرادی روی سکو رفتم. وی با اشاره به اینکه تمامی امکانات برای آماده سازی جودوکاران توسط فدراسیون نابینایان فراهم شده بود اظهار داشت: آقای مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و آقای یوسفزاده سرمربی تیم، سعی کردند امکانات لازم و اردو های تمرینی زیادی را برای ما مهیا کنند.

جعفری ادامه داد: تنها در زمینه برگزاری اردو های برون مرزی دچار کمبود بودیم و نتوانستیم در کمپ های تمرینی و تورنمنت های بین المللی حضور یابیم. وی تصریح کرد: تیم ما از نظر آمادگی جسمانی و روحی از همه تیم ها بالاتر است اما به علت اینکه تجربه رقابت های برونمرزی ما کم است، در مسابقات با مشکل روبرو می شویم و به تجربه حریفان خود میبازیم.

جودوکار وزن منهای ۸۱ کیلوگرم کشورمان اظهار داشت: همین تیم ازبکستان که توانسته سه طلا از چهار وزن را از آن خود کند، در کمپ های تمرینی متعدد از جمله کمپ های ژاپن و کره جنوبی شرکت کرده و با آماده سازی خوبی در مسابقات پاراآسیایی حاضر شده است. امید جعفری که سابقه مدال طلای تیمی و برنز انفرادی مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۴ اینچئون و مدال نقره رقابت های آسیایی را در کارنامه خود دارد در پایان گفت: پنجشنبه مسابقات بخش تیمی برگزار می شود و امیدوارم بتوانیم راهی فینال مسابقات شویم.

تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان ایران تا کنون موفق به کسب سه مدال برنز  در چهار وزن شده است.

روز گذشته میثم بنیطباء در -۶۰ کیلوگرم و رضا غلامی در -۶۶ کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز شده بودند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.