پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

استاندار مازندران :
حفظ و پاکسازی حریم راهها نیازمند یک تلاش همگانی است
استاندار مازندران در حاشيه مانور طرح پاكسازي حريم راههاي اين استان عنوان نمود: زيباسازي و پاكسازي حريم راهها نياز به يك فرهنگ سازي وسيع در سطح جامعه داشته و همه آحاد مردم بايد نسبت به اين مهم خود را مسئول بدانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران در حاشیه این مانور عنوان نمود: محورهای ارتباطی مازندران به دلیل واقع شدن در مسیر ترانزیتی آسیای میانه و مسیر تهران _ مشهد به ویژه پتانسیل های گردشگری و مواهب طبیعی به خصوص در ایام تعطیلات از پرترافیک ترین راههای کشور محسوب می گردد ، لذا زیبا سازی مبلمان جاده ای در این استان بسیار حایز اهمیت می باشد.

وی ادامه داد: از این رو  زیبا سازی و پاکسازی حریم راهها می تواند نقش بسیار مهمی درامنیت جاده ها و کاهش تصادفات و سوانح رانندگی ایفاء نماید.

استاندار مازندران ضمن تأکید و ضرورت اجرایی شدن این مهم اظهار داشت: تمامی مسئولین ذیربط باید با تمهیدات لازم در خصوص زیباسازی و پاکسازی حریم راهها کوشا باشند.

دکتر فلاح خواستار عزم و اراده ملی همه مردم علی الخصوص  مالکین حاشیه راهها در زمینه پاکسازی حریم راهها شد و اظهار داشت : ساخت و ساز غیر مجاز در حریم راهها یعنی استقبال از پیامدهای ناگوار ترافیکی و ناامنی شدید در سطح محورها و همینطور محدودیت اراضی برای توسعه و تعریض محورها که این مسائل می تواند در سطح وسیع تر عاملی در جهت رکود توسعه همه جانبه این استان سرسبز و ولایت مدار باشد.

گفتنی است در مانور پاکسازی حریم راههای استان علاوه بر استاندار مازندران ، معاون عمرانی استانداری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان ، فرماندار ساری و جمع کثیری از روسای ادارات شهرستان ساری حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.