پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بخشدار دابودشت آمل بیان کرد;
باید با برنامه ریزی مناسب ظرفیت های دابودشت را شناسایی کنیم
ولی محمد فضلی بخشدار دابودشت گفت: دابودشت شامل ۸۸ روستا می باشد که حدود ۸۰ روستا دارای دهیاری هستند ،و چند روستای دیگر در آستانه مجوز برای دهیاری هستند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به مناسبت معارفه بخشدار جدید بخش دابودشت گفت و گوی کوتاهی با ولی محمد فضلی بخشدار جدید داشتیم که در ادامه مشروح این گفت و گو را مشاهده خواهید کرد:
ولی محمد فضلی دارای ۲۷سال سابقه کار می باشد،که مدیریت آموزش وپرورش بخش لاریجان و همین طور ریاست بخشداری لاریجان به مدت ۳ سال را در کارنامه کاری خود دارد.

نام برده دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی می باشد و در حال حاضر نیز در حال تحصیل در مقطع کارشناسی رشته حقوق می باشد.

ولی محمد فضلی بخشدار دابودشت گفت: دابودشت شامل ۸۸ روستا می باشد که حدود ۸۰ روستا دارای دهیاری هستند ،و چند روستای دیگر در آستانه مجوز برای دهیاری هستند که دهیارها معرفی شدند و گزینش آنها مانده است .

وی ادامه داد:دابودشت حداقل ۲۰خانوار بومی دارد و جمعیت آن نزدیک به ۴۰هزار نفر میرسد و بعد از بخش مرکزی دومین بخش از لحاظ جمعیت است.

وی در خصوص برنامه های آینده خود در بخش های عمرانی،اقتصادی و اجتماعی و…بیان کرد: در ابتدا باید ظرفیت ها شناخته شودو استعدادها و پتانسیل ها کشف شده تا بتوان با برنامه ریزی درست و اطلاعات مناسب کارهای مثبتی انجام داد.

وی ادامه داد: بخشداران قبلی دابودشت همگی زحمت کشیده اند و نباید گفت در گذشته برنامه ای وجود نداشت بلکه باید به دنبال نقاط ضعف و قوت بود،تا نقاط ضعف را شناسایی کرده و با برنامه ریزی درست بتوان آن هارا رفع کردو همین طور نقاط قدرت راشناسایی کنیم تا آن هارا تقویت کنیم .

وی در خصوص ظرفیت های گردشگری دابودشت گفت:در لاریجان که بودیم ظرفیت های گردشگری بسیاری وجود داشت که هم فرصت بود و هم تهدید و اگر درست برنامه ریزی نداشته باشیم فرصت هارا تبدیل به تهدید خواهیم کرد بنابراین تلاش خواهیم کرد با برنامه ریزی درست ظرفیت های گردشگری دابودشت را شناسایی کرده و آن ها را تقویت کنیم .

خبر: سحر صالحی زرخونی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.