پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

حدادی: بوسیدن دست کیهانی در جاکارتا صحت ندارد/ هر کجا می‌رسند با مدال من پُز می‌دهند
ملی پوش پرتاب دیسک تیم ملی دوومیدانی گفت: اینکه برخی ها می گویند به نشانه تشکر از کیهانی دست او را بوسیده ام دروغ است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احسان حدادی ملی پوش پرتاب دیسک تیم ملی دوومیدانی در گفتگویی درمورد اختلافش با مجید کیهانی، گفت: پس از کسب مدال طلا در بازی های آسیایی برخی ها از روی غرض ورزی و دور از انسانیت اعلام کردند من به نشانه تشکر از کیهانی بابت حمایت هایی که از من انجام داده است دست او را بوسیده ام که این موضوع از پایه و اساس کذب محض است و می توان این مسئله را جوک سال نامید. من در آنجا و آن هم به این دلیل که پدرم برای نخستین بار  از نزدیک رقابتم را تماشا می کرد دستش را بوسیدم، اما اینکه می گویند دست رئیس فدراسیون را بوسیدم اصلا درست نیست.

اینکه عنوان می کنند ماهانه ۲۰ هزار دلار هزینه خرج اردو و مربی ام بوده خنده دار است

او افزود: با وجود هزینه های فدراسیون در این ماه های اخیر باید بگویم نتیجه‌اش را هم گرفته است. در این هفت ماهی که اردو بودم تنها ۲۵۰ دلار پول توجیبی به من دادند و اینکه برخی ها عنوان می کنند ماهانه ۲۰ هزار دلار هزینه خرج اردو و مربی ام بوده خنده دار است. در ضمن باید بگویم این مسئله یک امر عادی در بین تمام فدراسیون های ورزشی دنیا است که برای ورزشکاران شان هزینه کنند تا بتوانند به مدال دست یابند.

هر کجا من مدال‌ آورده‌ام فدراسیون آن را بیشتر به خود نسبت داده‌ است

حدادی در ادامه صحبت هایش گفت: خیلی عجیب است که فدراسیون تمایلی به خواسته های وزارت ورزش و کمیته ندارد اما این در حالی است که صالحی امیری گفته باید تعامل ۲ جانبه بین فدراسیون و ورزشکار وجود داشته باشد اما متاسفانه فدراسیون چندان به این مسائل پیش پا افتاده توجهی ندارد. در این ۲۰ سالی که ورزش می‌کنم همیشه تمام تلاشم بر این بوده که با مدال آوری دل مردم کشورم را شاد کنم. هر کجا من مدال‌ آورده‌ام فدراسیون آن را بیشتر به خود نسبت داده‌ است.

کیهانی بابت قهرمانی در بازی های آسیایی به من تبریک نگفت

قهرمان بازی های آسیایی تصریح کرد: چند روز پیش به کیهانی زنگ زدم تا با او درباره وضعیتم صحبت کنم اما پس از دقایقی گفتگو اعلام کرد به دلیل مشکلات قلبی نمی‌تواند صحبت کند. تازه بعد از بازی‌های آسیایی و کسب مدال طلا و رکورد دار شدنم در بازی های آسیایی کیهانی بابت این اتفاق خوشایند به من تبریک هم نگفت!

اینکه می گویند من با همه مشکل دارم دور از واقعیت است

رکورد دار پرتاب دیسک آسیا گفت: تاکنون با هیچ رئیس فدراسیونی مشکل نداشتم، ندارم و نخواهم داشت، اما در برخی اوقات اختلاف سلیقه وجود دارد و این هم امری طبیعی است و اینکه می گویند من با همه مشکل دارم دور از واقعیت است. فکر می کنم فدراسیون نمی‌خواهد این مشکل حل شود. با وجود اینکه ناراحت بودم اما تصمیم گرفتم کدورت ها را کنار بگذارم و با کیهانی صحبت کنم که او به شکل عجیبی با من برخورد کرد. نزدیک به یک سال می شود جایزه لیگ طلایی دوومیدانی را دریافت نکرده ام اما با این حال هیچ اعتراضی نسبت به این مسئله نکردم.

در دوومیدانی مربیانی استخدام می کنیم که هیچ توانمندی ندارند

حدادی در پاسخ به این سوال که فدراسیون تصمیم دارد قرارداد مک را تا المپیک ۲۰۲۰ تمدید نکند، گفت: هیچ اطلاعی در این رابطه ندارم که فدراسیون چه تصمیمی دارد. البته قصدم بی احترامی به مربیان داخلی نیست چرا که همگی آنها توانمند هستند ولی تا به امروز مربی نبوده که بتواند ورزشکار در سطح مدال المپیک تربیت کند. در هر صورت اگر بخواهیم نتایج خوبی در المپیک و مسابقات جهانی بگیریم باید از مربیان توانمند خارجی بهره بیگریم متاسفانه در دوومیدانی یکسری مربی استخدام می کنیم که هیچگونه توانمندی ندارند.


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.