پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عواقب نداشتن تیم باشگاهی؛ رضاییان خط خورد!
عدم انتخاب تیم باشگاهی جدید توسط رامین رضاییان برای او خوش‌یمن نبود؛ یکی از ستاره های تیم ملی در جام جهانی 2018 حالا در اندک زمان باقیمانده تا جام ملت‌های آسیا از فهرست کی‌روش خط خورده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رامین رضاییان مدافع راست فصل گذشته تیم اوستنده بلژیک که به واسطه عملکرد خوبش توانست همراه با تیم ملی به روسیه برود و در جام جهانی نیز بازی کند، حالا دیگر جایی در تیم ملی ندارد. رضاییان در جام جهانی در پست دفاع راست پای ثابت ترکیب تیم ملی بود و عملکرد خوبی هم داشت اما بعد از این تورنمنت بزرگ با هیچ تیم باشگاهی قرارداد امضا نکرد تا زمینه برای خط خوردنش از تیم ملی فراهم شود.

رضاییان در اردوی قبلی تیم ملی و بازی با ازبکستان هم حضور داشت اما در فهرست جدیدی که کی روش اعلام کرده نامی از او دیده نمی شود تا به نظر برسد نداشتن باشگاه دلیلی برای حذف او شده است.

این ستاره فوتبال بعد از فسخ قراردادش با اوستنده تاکنون با هیچ باشگاهی قرارداد نبسته و گفته می شد که در اردوی قبلی کی روش به او اعلام کرده تا زمانی که باشگاه نداشته باشد دعوت نمی شود. درباره او همچنین گفته می شد با مسئولان تراکتورسازی به توافق رسیده اما این توافق هیچگاه قطعی نشد تا رضاییان تنها ستاره تیم ملی در جام جهانی باشد که باشگاه ندارد و همین موضوع دلیلی برای خط خوردنش از تیم ملی شده است.

این در حالی است که قبل از جام جهانی اشکان دژاگه حدود یکسال با هیچ باشگاهی قرارداد نداشت و به صورت اختصاصی تمرین می کرد اما کی روش همواره او را دعوت می کرد و حتی این بازیکن را به جام جهانی روسیه هم برد. حالا اما درباره رضاییان، سرمربی تیم ملی موضع متفاوتی را در پیش گرفته و او را خط زده است.

 

کی‌روش چند روز قبل درباره لیست نهایی تیم ملی تا جام ملت‌های آسیا توضیحاتی ارائه کرد؛ او گفته بود آخر ما اکتبر(اوایل آبان‌ماه) لیستی ۳۴ نفره را معرفی می‌کند که به احتمال فراوان لیست ۲۳ نفره نهایی از بین همین بازیکنان انتخاب می‌شوند. با این شرایط به نظر می‌رسد رامین رضاییان دیگر کار سختی برای ورود دوباره به لیست تیم ملی داشته باشد. بی تردید لیست ۳۴ نفره‌ای که کی‌روش از آن صحبت کرده چند روز بعد از پایان اردوی اخیر و برای اردوی بعد معرفی خواهد شد که در این لیست بازیکنانی که در اردوی اخیر درخشیده باشند،‌ شانس بیشتری برای حضور دوباره خواهند داشت.

شاید در شرایط فعلی تنها راه رضاییان برای اینکه جام ملت های آسیا را از دست ندهد، انتخاب باشگاه در اسرع وقت باشد. او به عنوان بازیکن آزاد می تواند به هر تیمی بپیوندد و حالا با شوک خط خوردن از تیم ملی رضاییان بیشتر مجاب خواهد شد تا برای یک تیم داخلی یا خارجی بازی کند تا بتواند در جام ملت ها پیراهن تیم ملی را برتن کند. البته که او کار دشواری برای بازگشت خواهد داشت؛ تجربه نشان داده وقتی کی‌روش از یک بازیکن می‌گذرد خیلی سخت او را به تیم ملی دعوت می‌کند و شاید ادامه چنین شرایطی دلیلی برای پایان دوران طلایی رضاییان در تیم ملی باشد. مگر اینکه در آینده اتفاقات غیرمنتظره‌ای در این رخ بدهد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.