پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

استقلال؛ یک تیم در تیم ملی
با اعلام همزمان لیست تیم امید و تیم ملی بزرگسالان آبی ها حالا یک تیم کامل در تیم ملی دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بعد از جدایی امید ابراهیمی، جپاروف، تیام، امید نورافکن و مجید حسینی از استقلال انتقادها از عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات به اوج خود رسید و خیلی ها نتایج این فصل این تیم را حاصل از دست دادن ستاره ها در فصل گذشته می دانند اما نگاهی به نفرات دعوت شده به تیم های ملی در رده های مختلف نشان می دهد این تیم برای فصل جدید هم بازیکنان با کیفیت زیادی در اختیار دارد و شفر  می تواند از همین موجودی فعلی استفاده کند و تیم را به روزهای اوج برگرداند.

این دقیقا همان نکته ای است که شفر هم در مصاحبه های خود به آن اشاره کرده است و اعلام کرده با رسیدن بازیکنان استقلال به هماهنگی کامل این تیم می تواند روند خوب فصل گذشته خود را دوباره از سر بگیرد.

امروز کارلوس کی روش لیست تیم ملی را برای بازی دوستانه تیم ملی با بولیوی اعلام کرد که در آن نام  روزبه چشمی، پژمان منتظری، وریا غفوری، آرمین سهرابیان و علی کریمی از استقلال به چشم می آید که البته به این لیست باید نام طارق همام را هم اضافه کرد که پای ثابت اردوهای تیم ملی عراق است و تنها به خاطر مصدومیت اردوی پیش روی این تیم را از دست داده است.

اما امروز نفرات گروه دوم تیم امید هم مشخص شد که در این بین  امیرحسین کارگر، حسین حیدری، رضا آذری، مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش بازیکنانی هستند که از استقلال باید در اردوی این تیم شرکت کنند.

با این شرایط استقلال ۱۲ بازیکن ملی پوش در اردوهای مختلف تیم ملی دارد و این نشان از کیفیت بالای بازیکنان این تیم دارد.

حالا شفر بازیکنان با کیفیت زیادی را در اختیار دارد که تنها مشکل این تیم نبود هماهنگی کامل بین بازیکنان است و طبیعی است که سرمربی آلمانی استقلال با هماهنگ کردن تیمش می تواند روزهای درخشانی را در تیمش رقم بزند.

استقلال در حال حاضر در تمام خطوط بازیکنان با کیفیت زیادی در اختیار دارد و شفر هم آنقدر با تجربه است که بتواند تیمش را از این شرایط خارج کند و آن را به یکی از مدعی های جدی قهرمانی تبدیل کند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.