پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
بازدید اعضای هیات امنای هیئات محبین آل طاها از مجموعه خبری مازندرانه
اعضای هیئات امنای هیات محبین آل طاها به همراه پدر شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد از دفتر پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه دیدن کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

اعضای هیئات امنای هیات محبین آل طاها به همراه پدر شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد به خاطر پوشش مناسب اخبار ماه محرم در استان و شهرستان در سایت و شبکه های اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه از دفتر این مجموعه خبری دیدن کردند.

در این دیدار حسین جوادی عضو هیات امنای هیات محبین آل طاها و همچنین روابط عمومی شبکه قرآن در خصوص رسالت رسانه ها مطرح کرد: من مدت ها است که اخبار مازندران را از طریق پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه پیگیری می کنم و فعالیت های این رسانه را مورد بررسی قرار داده ام. این مجموعه خبری به خوبی توانسته صدای مردم باشد و بدون حب و بغض اخبار را پوشش دهد.

وی گفت: رسانه ها باید، بازگو کردن مشکلات و مطالبات مردم را در دستور کار خود قرار دهند و خبرنگارانشان را در سطح شهر و استان موظف کنند که معضلات حوزه ی شهری را بازتاب دهند.

عضو هیئات امنای هیات آل طاها در ادامه خاطر نشان کرد: پیگیری وضعیت جانبازان و خانواده شهدای مدافع حرم نیز یکی از مسائلی است که هر رسانه ای باید به آن بپردازد‌.

حسین جوادی درباره ی انتظاراتش از رسانه های استان مازندران بازگو کرد: سازمان صدا و سیمای مرکز مازندران باید طی برنامه ای با محوریت آسیب شناسی هیات های مذهبی و فرهنگ عزاداری حسینی از مسئولان هیات ها و مدیران شهری و استانی دعوت کند تا در این خصوص بحث کنند و مسائل و معضلات پیش رو را تحلیل کنند و در این صورت است که بین آن ها وفاق ایجاد خواهد شد.

در ادامه محمد زال نژاد پدر شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد تصریح کرد: پایگاه خبری مازندرانه از رسانه های فعال سطح شهرستان می باشد و برای این مجموعه خبری و خبرنگاران پرتلاش آن که در راستای فرهنگ عاشورایی و شهدایی قلم می زنند آرزوی توفیقات روز افزون داریم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.